Serdülő siker az elődöntőben

Egy lépéssel közelebb került a döntőbe jutáshoz Serdülő „A” csapatunk, a Csíkszereda 6:2-es legyőzése után.

Kelemen Ákos

Gól gazdag első húsz perccel indult a mérkőzés. Madácsi találata nyitotta meg a sort a nyolcadik percben, majd Sábián és Vértes gólja következett. Erre Simon révén érkezett szépítő találat. A harmad vége előtt pedig Vértes talált be újra.
A második harmad egy találatot hozott, Vincze Gergő volt eredményes, 4:1.
A záró harmadban két gól esett, előbb hazai részről Sábián lőtt a hálóba, majd a mérkőzés utolsó perceiben egy újabb szépítő találatra futotta a vendégektől, így egy jó iramú mérkőzésen sikerült 6:2-re megverni a negyeddöntő első mérkőzésén a Csíkszeredát.

A párharc állása 1:0, Serdülő csapatunk javára. Folytatás pénteken 16 órától az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokban.