Fehérvár AV19

2015.03.24. 19:39

Gyakran Ismételt Kérdések a Magyar Kupa kapcsán

A Viszló Trans Magyar Kupa négyes döntő kapcsán szerkesztőségünk számos kérdést kap. Összegyűjtöttük a leggyakrabban feltetteket, és meg is válaszoljuk ezeket.

Mennyibe kerülnek a jegyek?

A jegyárak a 2014/2015-ös szezon eddigi részéhez képest nem változnak. A diák- és nyugdíjas jegy 900 forint, a felnőtt állójegy 1700 forint, az ülőjegy 2800 forint.

Mikor nyit a jegypénztár?

A jegypénztárak pénteken és szombaton is az első mérkőzés előtt két órával nyitnak.

A jegyek napijegyek lesznek?

Igen, a megvásárolt jegyekkel mindkét aznapi mérkőzés megtekinthető.

Lehet online jegyet vásárolni, vagy emailben, Facebookon jegyet foglalni?

Sajnos ezekre nincs mód.

A szezonra kiadott bérletek érvényesek?

A mérkőzésekre a Fehérvár AV19 által kiadott szezonbérletek érvényesek, kivéve az I. féléves bérletek.

Lesz-e közvetítés a Magyar Kupa négyesdöntő mérkőzéseiről?

Igen. A pénteki elődöntők közül a 19 óra 30 perckor kezdődő Debrecen – Fehérvár AV19 mérkőzésről élő közvetítés lesz a www.szekesfehervar.hu/elo oldalon. Míg szombaton mind a bronzmérkőzést, mind a döntőt élőben közvetíti a SportKlub.

A versenykiírás részleteiről mit lehet tudni?

A Viszló Trans Magyar Kupa lebonyolítása során a MOL Liga szabályai az irányadóak. Azaz minden csapat max. 6 légióst nevezhet egy mérkőzésre, döntetlennel végződő rendes játékidőt követően 5 perc hosszabbítás következik 4-4 mezőnyjátékossal, majd ha továbbra sincs gól, büntetők következnek.

További kérdéseiket is szívesen várjuk Facebook oldalunkon vagy az [email protected] oldalon, igyekszünk a közérdekűeket itt megválaszolni.