Fehérvár AV19

2015.04.30. 09:31

Vértes Nátán a Skills Challenge hazai győztese

Akadémiánk tehetsége nyerte a 2016-os Ifjúsági Téli Olimpia Skills Challenge versenyszámának országos selejtezőjét fiú kategóriában.

Kelemen Ákos

Kedden került megrendezésre az ügyességi feladatokból álló versenyszám selejtezőjének első körére. A fiúknál az Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémián pallérozódó Vértes Nátán végzett az első helyen, míg a második Dézsi Bence lett, aki szintén akadémiánkat erősíti.

Vértes Nátán utazhatnak tehát júliusban Finnországba, Vierumakiba a versenyszám nemzetközi selejtezőjére. Itt a legjobb 15 fiú és 15 lány kvalifikálja majd magát az Ifjúsági Téli Olimpiai Játékok keretén belül 2016. február 12-21. között, Norvégiában sorra kerülő Skills Challenge tornára.