Foci

2015.08.24. 12:40

Megye II.: góleső a hétvégén, 61 találat született

Fejér megye másodosztályú labdarúgó bajnokságának 3. fordulójában jó napjuk volt az idegenben játszó csapatoknak.

OSZ-CAR csoport

Bakonycsernye-Videoton Baráti Kör 5-1 (1-0)

Bakonycsernye, 150 néző

Vezette: Szabó László

Bakonycsernye: Spandler M. – Monostori, Csapcsár, Schneider, Kovács D. – Strommer (Mészáros T.), Fodor, Simek Cs., Ódor – Bobory B., Varga J. (Mészáros B.).

Videoton Baráti Kör: Papp A. – Füreder, Balogh Á., Joó T., Parrag – Németh D., Szenner, Jankovics (Szapper), Nagy V. (Kupeczik) – Tóth S., Tornyai P.

Gól: Fodor (3.), Ódor (59., 67.), Bobory B. (62., 84.), illetve Kupeczik (87.)

Jók: Fodor, Ódor, Bobory B. illetve Tóth S.

Meleg perceket élt át a Videoton Baráti Kör kapusa Papp András Máté a Bakonycsernye ellen
Fotó: Molnár Artúr

Nagy lendülettel kezdte a mérkőzést a hazai csapat és Fodor Krisztián révén már a 3. percben vezetést szerzett. A vendégcsapat lelkesen és harcosan játszott, de erejéből csak a védekezésre futotta. A folyamatos Bányász támadások a második félidő közepére felőrölték a fehérváriak ellenállását és Ódor Ákos valamint Bobory Balázs duplájával ötre nőtt a csernyei előny. A meccs végén egy kontrából Kupeczik Krisztián megszerezte a vendégek becsület gólját.

Aqvital FC Csákvár II-Bodajk 1-1 (0-0)

Vezette: Závotka Csongor

Aqvital FC Csákvár II: Molnár B. – Szabó S., Hári, Gulyás Gábor (Sebestyén), Krausz (Lázár) – Imrefy (Váli), Barócsi, Gajdos, Zimmermann – Tóth Sz. (S. Molnár), Gulyás Gergő. Vezetőedző: Takács József

Bodajk: Pirik – Mihályi, Pálfi, Wachtler, Polczer – Varga D. (Palkovics), Bregócs, Kovács T., Hudák (Vas) – Gergő, Molnár T. (Erdei)

Gól: S. Molnár (59.), illetve Varga D. (54.),

Kiállítva: Barócsi (67.), illetve Pálfi (68.)

Kőszárhegy-Pákozd 0-0

Kőszárhegy, 150 néző

Vezette: Zsélyi Csaba

Kőszárhegy: Szabó R. – Nagy P., Pinke, Nagy Z. (Pap), Rózsás – Máté (Enyed), Lencsés (Vörös), Borsos, Pereczes I. – Pereczes P., Grozly (Vámi).

Pákozd: Majnár (Nagy T.) – Galambos (Simó), Nyusa, Schultz, Rothauszki – Hollósi, Rideg (Horváth Zs.), Jasper, Rózsa – Kocsándi (Orbán), Csík. Vezetőedző: Andorka Péter

Jók: Szabó R., Borsos, Pereczes P. illetve Rothauszki, Hollósi, Rózsa

Nagyon jó iramú, sportszerű mérkőzésen igazságos eredmény született.

Vál-Etyek 1-2 (0-1)

Vezette: Wittner József

Vál: Marton – Molnár P., Pintér B., Mayer (Kovács Sz.), Burián – Farsang (Kecskés), Komlódi (Borostyán), Szoboszlai, Zágoni – Németh B., Németh K.

Etyek: Csanálosi – Banszki, Rujp, Varga M., Nyitrai – Zólyomi, Borbás (Árvay), Konczi, Kecseti – Bartha, Tóth R. (Cserháti Nyerges).

Gól: Zágoni (88.), illetve Konczi (18., 66.)

Kiállítva: Kecskés (66.), illetve Zólyomi (69.)

Pázmánd-Mány 3-3 (1-1)

150 néző

Vezette: Winklár Péter

Pázmánd: Lőrincz – Csernik, Végh, Kerkuska, Dömsödi – Varga V., Czottner Á. (Domak), Glócz, Preimayer (Boda) – Krómer, Sajó.

Mány: Jarecsni – Méhész, Szabó Á., Apostagi, Balla (Radovics) – Nitti, Jakab, Szabó L., Schnobl (Gonda) – Pál Z., Doma.

Gól: Varga V. (13.), Czottner Á. (72.), Boda (82.), illetve Pál Z. (32., 60.), Jakab (84.)

Küzdelmes mérkőzésen igazságos pontosztozkodás született, bár a hajrában a hazai védelem megingását kihasználva tudott kiegyenlíteni a Mány együttese.

Jók: az egész hazai csapat illetve Jarecsni, Pál Z.

Fehérvárcsurgó-Kápolnásnyék 0-1 (0-0)

Vezette: Babai Ferenc

Fehérvárcsurgó: Guti – Herczeg (Lascsik), Nagy B., Bernáth M., Egyed – Kindl, Veres (Szántó), Répási (Huszár), Hársádi (Bernáth P.) – Nagy M., Varga L. Vezetőedző: Mesics János

Kápolnásnyék: Mészáros D. – Fényes, Őri, Peszeki, Bánoczki – Silhány, Czottner F., Szentgyörgyi, Varga J. (Kollár) – Peng (Kármán), Ribi. Vezetőedző: Menus Tamás

Gól: Varga J. (67.)

Jók: Guti illetve Ribi, Varga J.

Mezőnyben a két csapat kiegyenlített küzdelme jellemezte a végig jó iramú mérkőzés egészét, melyet egy labdavesztést követő kontratámadás döntött el a Kápolnásnyék javára.

LMSK Cobra Sport-Pátka 0-3 (0-1)

Vezette: Varga György

LMSK Cobra Sport: Boda – Gyenis, Lázár, Zalatnai (Takács B.), Tombor – Kovács István, Sütő, Szabó A. (Muskovits), Cziczinger – Kálmán (Baráth), Németh T. (Bagó).

Pátka: Csikesz P. (Denke B.) – Polányi . (Orosz .), Krell, Szakács, Fülöp – Kővári, Kéri P. (Füri), Farkas G., Sinka (Denke O.) – Ihász, Takács V. Vezetőedző: Takács Viktor

Gól: Takács V. (39., 57.), Farkas G. (55.)

Pettend-Iszkaszentgyörgy 2-3 (1-0)

Vezette: Cérna János

Pettend: Berregi – Marton D., Marton B., Szabó G., Katona – Nagy Z., Molnár G., Heiden (Boronai), Kovács A.- Ribi, Hajdu (Löfflinger).

Iszkaszentgyörgy: Brunczfik (Gyarmati) – Kéri N., Kalapács, Szalontai, Machata – Kovács J., Tóth P. (Rami), Tetzli, Zs. Nagy t (Nyers) – Jirka, Vavró (Czvikli). Edző: Molnár János

Gól: Molnár G. (24.), Ribi (63.), illetve Rami (61., 74.), Czvikli (91.)

Kiállítva: Nagy Z. (39.)

AGÁRDI TERMÁL csoport

Soponya-Enying 3-4 (0-1)

Vezette: Kovács Róbert

Soponya: Varga D.- Szita (Farkas L.), Szücs K., Joó F., Joó T. – Sütő (Radnics), Bali, Varga A., Grega – Budai, Kovács K.

Enying: Dobai – Lángos, Róth, Pereces, Kalló – Vas, Iker (Várhelyi), Szőke, Tóth B. – Nagy L. (Fekete), Durso.

Gól: Grega (60.), Kovács K. (70., 88.), illetve Durso (36., 68.), Lángos (51.), Vas (90.)

Besnyő-Kulcs 5-0 (2-0)

Vezette: Kerkuska Miklós

Besnyő: Gregorich Á.- Molnár N., Béni, Paizs (Lehel), Kovács M. (Kovács J.) – Matkovics, Takács G. (Szabó Z.), Deli (Halasi), Góman – Rácz, Némedi (Petkes)

Kulcs: Papp S. – Rozsnyai, Südi (Tóth T.), Schafer, Subi – Polányi, Kis-Szabó, Balla (Barna), Cserkuti – Mácsfalvi, Posch (Biró).

Gól: Matkovics (20., 79.), Rácz (24.), Deli (56.), Halasi (89.)

Szabadegyháza-Nagykarácsony 1-0 (0-0)

Szabadegyháza, 150 néző

Vezette: Nagy II László

Szabadegyháza: András – Szaniszló (Imre), Vida, Berényi, László (Horváth G.) – Vizi, Tóth P., Csupor, Kiss P. – Németh L. (Zámbó), Ladányi (Horváth F.). Vezetőedző: Baranyai Balázs

Nagykarácsony: Fekete – Nyul, Jámbor, Harasztia, Mohácsi – Kovács G. (Orbán), Nyári, Felföldi, Simon Zs.- Simon A., Brogyányi. Vezetőedző: Mergl István

Gól: Vida (87.)

Jók: Kiss P., László, Vida illetve Jámbor

A szabadegyházai klub augusztus 20-án Bozai Attilának búcsúmérkőzést szervezett, volt játékostársaival. Bozai 21 évig volt a Kinizsi játékosa, edzője, vagy játékos-edzője. A csapat vezetősége megköszönte a hosszú időn át végzett eredményes munkát.

A bajnokin a Kinizsi nagy lendülettel kezdett. Már a 3. perc izgalmakat hozott, amikor Kiss Péter félpályáról indította Tóth Pétert. A csatár egy igazítás után lőtt, de csak a kapufát találta el. Negyven percen keresztül, némi meddő, hazai fölénnyel játszottak a csapatok, de még kapura lövést sem láthatott a közönség. A 44. percben egy jobb oldali támadásnál Csupor Norbert éles szögből leadott bombáját hárította Fekete Zsolt. A második félidőben – főleg a cserék és a taktikai változtatás miatt – felpörgette a játékot Baranyai Balázs legénysége. A 46. percben Tóth P. beadását Ladányi Ferenc fejéről szedte le a kapus. A 49. percben a vendégek támadásánál Simon Attila már csak a hazai kapussal állt szemben, de András László hárítani tudott. Az 55. percben Tóth P. – Kiss P. összjáték után ismét Fekete mutatta be kapustudását. A 70. percben Imre Gábor 20 méterről szánta magát lövésre, amit a nagyvenyimi hálóőr lábbal védett. A 77. percben Tóth P. baloldali beadása az öt és felesnél elgurult Csupor lába alatt. A 87. percben bal oldalról, kb. 30 méterről szabadrúgást végezhetett Vida Tamás. Az éles lövés a bal alsóba tartva, egy védőről, majd a kapusról a kapufa segítségével a hálóba jutott. 1-0

Aba-Sárvíz-Nagylók 7-2 (4-1)

Vezette: Jakab Zoltán

Aba-Sárvíz: Sereg – Tóth R., Török G., Lakk, Varga F. (Ilyés) – Tóth R. (Molnár Zs.), Simon M., Gyuricza, Kulcsár – Madácsi (Balogh T.), Esze T. (Esze A.). Vezetőedző: Bor József Dezső

Nagylók: Szloboda – Erős P. (Vörös), Fauszt, Lendvai (Fűrész), Szabó E. – Molnár T. (Polányi), Erős Z., Asbóth (Polacsek), Killer P. – Tórizs, Killer M.

Gól: Gyuricza (16., 48.), Madácsi (33., 38.), Lakk (36., 55.), Tóth R. (86), illetve Killer P. (22.), Tórizs (74.)

Kiállítva: Erős Z. (36.)

Adony-Seregélyes 1-2 (1-0)

Vezette: Krajcsovics Adrián

Adony: Hamar – Nebucz, Hegedűs R., Pálinkás, Oláh – Auer, Szabó B., Glonczi (Erdei), Tamon (Varga Z.) – Hollentoner (Németh T.), Broschek. Vezetőedző: Csorba József

Seregélyes: Ács – Kovács J., Horváth T., Druzsin, Takács R. (Szabó F.) – Rapai M. (Pintér M.), Benczik (Ladányi), Máyer, Zsilovics (Dezső) – Szurovcsják (Deák), Rapai I.

Gól: Broschek (44.), illetve Máyer (51.), Szurovcsják (55.)

Kiállítva: Druzsin (66.)

Rácalmás-Kisláng 1-5 (0-2)

Vezette: Altorjay Áron Gellért

Rácalmás: Csernus – Szeitz, Hajnal, Tubak, Szabó I. – Szabó Z., Juhos (Varga Á.), Godó, Nagy B. (Molnár Z.) – Antal, Horváth D. Vezetőedző: Horváth Zoltán

Kisláng: Ányos – Dudar, Árki, Willerding B., Lévai (Kolonics) – Rehák, Komlós, Balogh Z., Willerding Zs. – Tóth N. (Molnár J.), Gergely. Vezetőedző: Rehák Viktor

Gól: Tubak (90.), illetve Willerding Zs. (13., 62.), Tóth N. (22.), Balogh Z. (74.), Rehák (84.)

Káloz-Baracs 1-2 (0-1)

Vezette: Nagy Tamás

Káloz: Krautmann (Horváth M.) – Tóth B., Fenekes (Szabó J.), Ludányi, Tóth M. – Pál A., Szabó Sz., Somogyi V., Jasztrapszky (Czövek) – Magyar F. (Weisengruber), Fazekas.

Baracs: Tóth N.- Bartók, Hepp, Pulai, Szurma – Éliás (Sőregi), Balaskó (Balogh D.), Idei (Mészáros Á.), Mészáros S. – Rezes, Prókai Norman (Sebestyén). Vezetőedző: Fink Viktor

Gól: Ludányi (89.), illetve Balaskó (38.), Mészáros S. (75.)

Kiállítva: Pál A. (84.), illetve Mészáros Á. (94.)

Sárszentmiklós II-Pusztaszabolcs 2-0 (2-0)

Sárszentmiklós, 100 néző

Vezette: Lak Balázs

Sárszentmiklós II: Plézer – Juhász G., Horváth I., Fülöp, Juhász I. – Bogdán, Bartók (Hegedűs J.), Fekete (Somogyi L.), Krajcsovics (Tóth G.) – Szabó Z., Kovács D. (Szakács). Vezetőedző: Pajor László

Pusztaszabolcs: Vágó – Farkas N., Györök, Nagy Á. (Kovács Zsolt), Székely – Tóth N., Csanádi (Balogh Z.), Kovács Zsolt (Dombi), Lengyel (Budavári) – Kenyeres, Imre (Kovács B.)

Gól: Fekete (34., 45.)

Jók: Juhász I., Fekete, Krajcsovics illetve Nagy Á.

Küzdelmes mérkőzésen megérdemelt hazai siker született. A 34. percben Krajcsovics Péter ment el a jobb oldalon. Szép cselek után középre gurított és a feleslegesen kifutó kapus és védő mellett Fekete János az üres kapuba gurított. 1-0. A 46. percben ismét jobb oldali támadást vezetett a hazai csapat, Krajcsovics kicselezte védőjét, és 14 méterről a jobb alsó sarokba tartó lövését Vágó Roland kiütötte. A labda Fekete elé került, aki 5 méterről a kapuba lőtt. 2-0. A második félidőben csak helyzetekig jutottak a csapatok.

Tudósítók: Sági Gábor (Szabadegyháza), Lukács József (Pázmánd), Müller Tamás (Bakonycsernye), Simon Tamás (Kőszárhegy), Szántó Gáspár (Sárszentmiklós), Mesics János (Fehérvárcsurgó)