Foci

2016.04.04. 12:55

Megye II. :villanyfényes iksz Csákváron

Fejér megye - A megyei II osztályú bajnokságban a 21. forduló összecsapásait rendezték meg a hétvégén.

OSZ-CAR csoport

Mány–Pákozd 5-2 (1-1)

Bicske, 100 néző

Vezette: Kovács Róbert

Mány: Jarecsni – Horváth G., Szabó Á., Herczeg, Méhész – Mohácsi (Pál Z.), Szabó B., Radovics, Doma

(Schnobl) – Nitti, Jakab (Szabó L.).

Pákozd: Nochta – Pőcze Sz., Csík, Rideg (Orbán N.), Schultz – Nyusa (Grega), Kocsándi, Pőcze B., Hollósi – Rothauszki (Szabó B.), Galambos (Igari). Vezetőedző: Andorka Péter

Gól: Nitti (15., 49., 71.), Doma (59.), Pál Z. (83.), illetve Rideg (7.), Pőcze (69.)

Jók: Nitti (a mezőny legjobbja), Herczeg, Pál Z., Méhész, Doma illetve Pőcze Sz., Rideg, Nyusa

A 7. percben egy gyors kontrából Rideg Szabolcs szép gólt lőtt a kapu jobb oldalába. 0-1. A 15. percben egy remek kiugratás után, az agilisan játszó, Nitti Krisztián lőtt pontosan, a kapu jobb oldalába. 1-1. A 49. percben, Nitti a 16-os bal oldalán megverte védőjét, és még egy védőt elfektetve, látványos gól lőtt a bal felső sarokba. 2-1. Az 59. percben egy gyors kontra után, az ötösön belül Doma Ernő okosan emelte át a kapuson a labdát. 3-1. A 69. percben, egy szögletet követően, Pőcze Szabolcs emelkedett a legmagasabbra, és szép gólt fejelt. 3-2. A 71. perben Pál Zoltán remek kiugratása után, Nitti elgurította a kifutó kapus mellett a labdát. 4-2. A 83. percben, Pál Z. kapott remek labdát, és okos gólt lőtt. 5-2. Közepes iramú mérkőzésen, a nagyobb tudással bíró Mány csapata megérdemelten nyert.

Bakonycsernye–Etyek 6-1 (2-1)

Vezette: Varga György

Bakonycsernye: Spandler M.- Fojtyik, Varga J. (Flórián), Schneider, Fodor – Strommer (Monostori), Ódor (Simek Cs.), Csapcsár, Bobory (Boros) – Kovács D. (Szolnoki), Kadlecsik.

Etyek: Csanálosi – Kállai, Torma, Tóth G., Tóth J.- Konczi (Soós), Bartha, Zólyomi, Tavaszi (Árvai) – Holló, Banszki. Asszisztens edző: Takács Iván

Gól: Ódor (4., 50.), Bobory (19.), Strommer (57.), Fojtyik (88.), Simek (90.), illetve Bartha (45.)

Kiállítva: Fodor (33.)

A Bakonycsernye fölényes győzelméhez egy pillanatig sem fért kétség, még úgy sem, hogy a mérkőzés nagy részében emberhátrányban játszott a színes lapokkal tarkított mérkőzésen.

Vál–Fehérvárcsurgó 2-2 (2-0)

Vezette: Kerkuska Miklós

Vál: Borostyán (Milviusz) – Horváth Zs., Mayer, Pintér, Kecskés – Németh B.,

Zágoni L., Jakab, Molnár P. (Indi) – Hepp (Kovács Sz.), Németh K.

Fehérvárcsurgó: Guti M. – Herczeg, Bernáth M., Nagy B. (Lascsik), Baksa – Huszár (Varga L.), Répási (Bernáth P.), Kindl, Egyed – Nagy M. (Csány), Veres. Vezetőedző: Mesics János

Gól: Hepp (2.), Németh K. (28.), illetve Bernáth M. (51.), Egyed (86.)

Iszkaszentgyörgy–Bodajk 1-2 (1-1)

Vezette: Kovács Zoltán

Iszkaszentgyörgy: Ujvári – Kovács J., Nyers, Tóth Á., Gyarmati – Machata, Zs. Nagy (Stamber), Farkas Zs., Balla K. – Tóth P. (Pap),

Balla T.

Bodajk: Papp A. – Nagy K., Kovács T., Pálfi, Polczer – Palkovics, Magyar B., Varga D. (Hársádi), Valasek (Erdei) – Hudák, Babicsek (Osváth). Vezetőedző: Kovács Zoltán

Gól: Balla T. (29.), illetve Valasek (33.), Babicsek (64.)

Kőszárhegy–Kápolnásnyék 3-5 (1-0)

Vezette: Schweighardt Róbert

Kőszárhegy: Zsidó – Nagy P., Vass, Rózsás, Pereczes I. – Horgos (Nagy T.), Varga A. (Borsos), Pereczes P., Kovács K. (Boncsér) – Berkei (Nagy Z.), Vörös G. Vezetőedző: Simon Gyula

A kőszárhegyi kapus, Zsidó Norbert elhűlve nézi, ahogy a kápolnásnyéki Molnár Gergely a gólvonal mögé segíti labdát

Kápolnásnyék: Mocsári – Molnár G., Peszeki, Gerhát, Bánoczki (Kollár) – Silhány, Varga J., Kovács M. (Tombor), Peng – Ribi, Nagy Z. Vezetőedző: Menus Tamás

Gól: Vörös G. (34., 50.), Borsos (90.), illetve Peszeki (53., 77.), Peng (56.), Silhány (64.), Ribi (73.)

Pázmánd–Videoton Baráti Kör 2-2 (0-1)

Vezette: Almádi Sándor

Pázmánd: Hajdú – Végh, Sztyéhlik, Bauer, Kerkuska (Domak) – Csernik, Szabó B., Varga V. (Böjte), Kovács A. – Dömsödi, Czottner Á. (Magyar B.).

Videoton Baráti Kör: Aranyos – Juhász L., Zimmerman T., Jankovics (Guti G.), Nagy V. – Balogh Á., Nagy K., Németh D., Szenner (Tornyai P.) – Juhász G., Frikk (Halász). Vezetőedző: Zimmerman Tamás

Gól: Bauer (52.), Szabó B. (69.), illetve Balogh Á. (21., 79.)

A Videoton Baráti Kör együttese megérdemelten jutott egy ponthoz.

Aqvital FC Csákvár II–Pátka 2-2 (2-2)

Vezette: Závotka Csongor

Aqvital FC Csákvár II: Molnár B. – Szabó S. (Barócsi), Hári, Gulyás Gábor, Imrefy (Váli) – Gulyás Gergő, Loncsár, Gajdos, Karacs – Tóth Sz. (Mézner), Krausz (Sebestyén). Vezetőedző: Takács József

Pátka: Csikesz P. – Orosz (Polányi), Krell, Fülöp, Farkas G. – Füri, Nagy F., Kővári B., Ihász (Rózsa) – Takács V., Szakács. Vezetőedző: Takács Viktor

Gól: Karacs (9., 37.), illetve Fülöp (1.), Takács V. (4.)

Kiállítva: Gajdos (83.)

AGÁRDI TERMÁL csoport

Sárszentmiklós II–Kulcs 3-4 (0-1)

Vezette: Somogyvári Attila

Sárszentmiklós II: Brúzsa – Somogyi L., Hegedűs J. (Iványi), Szakács, Juhász G. – Bartók Z., Mádi (Fülöp), Szabó Z., Dombi (Juhász I.) – Rigó, Bíró. Vezetőedző: Pajor László

Kulcs: Nagy K- – Ócsai, Schafer, Varjú, Szabó I. – Cserkuti, Mácsfalvi, Völcsei, Fekete Gy. (Böjte) – Benedek (Südi), Posch.

Gól: Juhász G (63.), Bíró (66.), Szabó Z. (91.), illetve Fekete Gy. (15., 50.), Völcsei (71., 88.)

Kiállítva: Fülöp (95.), illetve Südi (95.)

Jók: Juhász G. illetve Varjú, Mácsfalvi

A 15. percben a jobb oldalról elvégzett bedobás Fekete György elé került. Közelről leadott lövését Brúzsa Sándor bravúrral hárította, de a kipattanó labdát Fekete már a léc alá vágta. 0-1. Az 50.percben az elmélázó védők között Fekete megszerezte a labdát, és a bal alsó sarokba lőtt. 0-2. A 63.percben egy jobb oldali bedobás után Juhász Gábor 17méterről lőtt a kapuba. 1-2. A 66. percben Rigó László jobb oldali szögletét Bíró Bence 6 méterről fejelte a hálóba. 2-2. A 71.percben bal oldali bedobás után Völcsei Szilveszter csúsztatott a kapuba. 2-3. A 88 percben Völcsei átcikázott a hazai védelmen, és a kapust is kicselezve az üres kapuba gurított. 2-4. Egy perc múlva büntetőhöz jutottak a hazaiak, Szabó Zoltán a kapu bal sarkába helyezte a labdát. 3-4.

Soponya–Besnyő 0-5 (0-3)

Vezette: Winklár P.

Soponya: Varga D.- Farkas L., Joó T., Joó F., Miklós – Szabó A., Kiss G., Sütő (Bali), Budai – Radnics, Szűcs K.

Besnyő: Gregorich Á.- Molnár N., Hepp, Viola (Pletser), Matkovics G. – Deli, Berkes, Kovács J., Béni – Rajna (Halasi), Szabó Z. Szakmai igazgató: Matkovics László

Gól: Matkovics G. (7.), Rajna (17., 75.), Viola (23.), Deli (60.)

Rácalmás–Baracs 0-6 (0-4)

Vezette: Szabó Attila

Rácalmás: Papp S. – Szeitz, Szabó Z., Nagy B. (Kiss K.), Juhos (Orsós) – Godó, Ürmös, Tubak, Domak – Horváth D., Csernus (Németh Zs.). Vezetőedző: Horváth Zoltán

Baracs: Tóth N.- Pulai (Hír), Oroszi, Cséza, Fülöp (Mészáros Á.) – Éliás, Prókai (Kuti), Balogh D., Sági (Sebestyén) – Szurma, Mészáros S. (Idei). Vezetőedző: Éliás Zsolt

Gól: Éliás (11., 40.), Balogh D. (32., 35., 56., 80.)

Enying-Pusztaszabolcs 2-3 (1-1)

Vezette: Pekker Bálint

Enying: Dobai – Pereces, Kalló, Megyeri, Molnár Z.- Pudelka, Zsifkovics, Nagy L. (Szőke), Harangozó – Vas, Blaski (Bocskai). Vezetőedző: Vas Tibor

Pusztaszabolcs: Nagy E. – Kenyeres, Tóth N., Schrick, Nagy Á. – Dombi, Györök (Balogh Z.), Csanádi (Budavári), Bakos (Kovács B.) – Székely, Kovács Zs.

Gól: Kalló (4.), Vas (52.), illetve Kovács Zs. (20.), Györök (60.), Dombi (90.)

Adony-Aba-Sárvíz 0-2 (0-1)

Vezette: Nagy Károly

Adony: Fülöp – Nebucz, Pálinkás, Oláh F., Szabó B. – Auer, Csucsai (Prokop), Erdei (Németh T.), Hollentoner (Varga Z.) – Broschek (Vukajlovics), Szántó.

Aba-Sárvíz: Sereg – Tóth R., Kovács P. (Balogh T.), Glócz, Madácsi – Lakk, Kulcsár, Gyuricza, Varga F.- Nyitrai, Tóth R. Vezetőedző: Bor József Dezső

Gól: Oláh F. (öngól, 9.), Kovács P. (48.)

– Küzdelmes, hajtós meccset vívtunk a toronymagasan esélyes Aba ellen. Tisztességesen helytállt az adonyi csapat a vereség ellenére is, amelyet. emelt fővel elfogadhatunk, hiszen a 2-0-ás eredményhez egy öngóllal mi is hozzájárultunk.– Szántó Balázs. az Adony játékosa.

Káloz–Nagylók 2-1 (0-0)

Vezette: Nagy László I.

Káloz: Takács L.- Ludányi, Somogyi, Pál T., Baranyai (Jonkli) – Magyar F., Pál A. (Takács T.), Tóth B., Jasztrapszky (Simon Gy.) – Fazekas, Tóth M. (Vörös G.). Vezetőedző: Bencze Zsolt

Nagylók: Farkas Z. – Salga, Vörös B., Papp K. (Fűrész), Lendvai – Szabó E., Molnár T. (Sümegi), Erős (Polacsek), Killer P. – Fodor (Tórizs), Killer M.

Gól: Jonkli (72.), Pál A. (73.), illetve Killer M. (51)

Kiállítva: Killer M. (92.)

Kisláng–Nagykarácsony 1-1 (1-1)

Vezette: Farkas István

Kisláng: Juhász P. (Kovács T.) – Dudar K., Farkas M. (Rehák), Árki, Gergely – Lovizer (Lévai), Komlós, Simon I., Takács T. (Fekete A.) – Balogh Z., Willerding Zs.

Nagykarácsony: Farkas P.- Fekete T., Harasztia, Béres, Nyári – Jámbor, Mohácsi, Simon Zs., Felföldi (Brogyányi) – Wadolowski, Nyúl. Vezetőedző: Mergl István

Gól: Willerding Zs. (1.), illetve Fekete T. (4.)

Szabadegyháza–Seregélyes 1-0 (0-0)

Vezette: Kalauz László

Szabadegyháza: Zámbó – Csupor, Vida, Berényi, László (Vizi) – Kiss P., Hushegyi, Mányoki (Horváth T.), Rapai G. (Billig) – Tóth P., Ladányi (Pálesz). Vezetőedző: Baranyai Balázs

Seregélyes: Ács – Rapai M., Druzsin, Kovács J., Puszta – Szalai D. (Princz), Miklós, Pintér, Zsilovics (Imre) – Benczik, Szurovcsják R. (Dezső).

Gól: Horváth T. (58.)

Jók: senki, illetve Ács

Az percben egy szöglet után Vida Tamás elfektette a seregélyesi védelmet, beadását, pedig Horváth Tamás. kapásból a hálóba lőtte. 1-0.

Tudósítók: Varga Mihály (Mány), Müller Tamás (Bakonycsernye), Szántó Gáspár (Sárszentmiklós), Lukács József (Pázmánd), Percsi Tibor (Adony), Sági Gábor (Szabadegyháza)