Gazdaság

2017.03.17. 12:26

Álláshirdetés: Területi vezető szaktanácsadó Veszprém és Fejér megye

A Bramac Kft. vezető szaktanácsadó munkatársat keres Veszprém és Fejér megyei munkavégzéssel.

Fő feladatok:

- Meglévő ügyfélkör, partnerek rendszeres látogatása

- Új üzleti lehetőségek keresése, ügyfelek szerzése

- Területi értékesítési tervszámok tervezése és teljesítése

- Különböző értékesítési csatornák összefogása, partnerkapcsolatok fejlesztése (szakkereskedések, beruházók, tervezők, szakemberek)

- Ügyféladatbázis naprakészen tartása

- Jelentés a kereskedelmi vezető felé

Elvárások:

- Legalább középfokú végzettség

- Kereskedelmi, területi képviselői munkakörben szerzett ideálisan min. 5 év tapasztalat

- Microsoft Office felhasználói szintű ismerete (Excel kezelés, az alapvető függvények ismerete, magabiztos használata)

- Kiváló kereskedelmi érzék és értékesítési attitűd

- Magabiztos kommunikáció, kiváló tárgyalási készség

- Magas munkabírás és stressz tűrő képesség

- Szervezett, önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés

- Határozott fellépés, sikerorientált hozzáállás, kreatív, dinamikus személyiség

További előnyök:

- Jártasság műszaki termékek értékesítésében, műszaki szaktanácsadás területén

- Építőipari termékek piacán szerzett szakmai háttér előnynek számít

- Veszprém vagy Fejér megyei lakhely

Amit a cég kínál:

- Stabil nemzetközi háttér, erős marketing támogatás

- Fiatalos, lendületes, eredményorientált csapat

- Vonzó fizetési csomag és juttatások

- Vállalati autó, laptop és mobiltelefon

Csak komoly, a fenti elvárásoknak megfelelő pályázók jelentkezését várjuk! Pályázatát (önéletrajz és motivációs levél) 2017. március 31-ig várjuk az [email protected] e-mail címre.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!