Női labdarúgás

2024.05.11. 19:22

Győzelemmel zárta a bajnokság alapszakaszát a Puskás Akadémia FC

Magabiztos, 3-0-s győzelmet aratott a Puskás Akadémia FC női csapata az Astra HFC-Üllő ellen a Simple Női Liga NB I alapszakaszának utolsó, 22. fordulójában.

Szabó Róbert

Magabiztos győzelemmel zárta az alapszakaszt a Puskás Akadémia FC női csapata

Fotó: puskasakademia.hu

Bár már tét nélküli volt az utolsó forduló a Puskás Akadémia FC női csapatának, de így sem vette félvállról azt. Már a 17. percben megszerezte a vezetést Halászi Kinga együttese Melana Szurovceva révén, majd kilenc perccel később még Mayer Zsófia is betalált, 0-2. A folytatásban egy hosszabb gólcsend következett, amit végül nyolc perccel a találkozó rendes játékidejének vége előtt Tamók Rebeka tört meg, és állította be a végeredményt, 0-3.

A Puskás Akadémia FC a negyedik helyen zárta az alapszakaszt, öt ponttal lemaradva a harmadik MTK Hungária mögött, amellyel a helyosztón még összecsap a bronzéremért a felcsúti gárda.

Astra HFC-Üllő – Puskás Akadémia 0-3 (0-2)

Gól: Szurovceva (17.), Mayer (28.), Tamók (82.)