A megyei I. osztály őszi menetrendje

2016. augusztus 10., 20:30 fotós: Molnár Artúr forrás: Fejér Megyei Hírlap
komment
hirdetes_kapcsolo: 1
data['nincs_banner']: 0
G->reklam_mentes: 0

1. forduló

Augusztus 13., szombat, 17.00

Sárosd-Sárbogárd SE, Velence-Iváncsa, Baracs-Mezőfalva

Augusztus 14., vasárnap, 17.00

Lajoskomárom-Polgárdi, Mór-Bicske, Pátka-Ercsi Kinizsi, Aba-Sárvíz FC-Martonvásár, Tordas-Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő

2. forduló

Augusztus 21., vasárnap, 17.00

Bicske- Lajoskomárom, Polgárdi- Velence, Iváncsa-Tordas, Martonvásár-Pátka, Mezőfalva-Sárosd, Sárbogárd SE-Mór, Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő-Aba-Sárvíz FC, Ercsi Kinizsi-Baracs

Teljesen új összetételű Velence fogadja az Iváncsát szombaton Fotó: Molnár Artúr

3. forduló

Augusztus 27., szombat, 17.00

Lajoskomárom-Mór, Velence-Bicske, Sárosd-Ercsi Kinizsi

Augusztus 28., vasárnap, 17.00

Baracs-Martonvásár, Pátka-Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő, Aba-Sárvíz FC-Iváncsa, Tordas-Polgárdi, Sárbogárd SE-Mezőfalva

4. forduló

Szeptember 3., szombat, 16.30

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő-Baracs, Ercsi Kinizsi-Mezőfalva

Szeptember 4., vasárnap, 16.30

Martonvásár- Sárosd, Lajoskomárom-Sárbogárd SE, Mór-Velence, Bicske-Tordas, Polgárdi-Aba-Sárvíz FC, Iváncsa-Pátka

5. forduló

Szeptember 10., szombat, 16.30

Sárosd-Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő, Velence-Lajoskomárom

Szeptember 11., vasárnap, 16.30

Mezőfalva-Martonvásár, Sárbogárd SE-Ercsi Kinizsi, Baracs-Iváncsa, Pátka-Polgárdi, Aba-Sárvíz FC-Bicske, Tordas-Mór

6. forduló

Szeptember 17., szombat, 16.00

Velence-Sárbogárd SE, Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő-Mezőfalva

Szeptember 18., vasárnap, 16.00

Martonvásár-Ercsi Kinizsi, Lajoskomárom-Tordas, Mór-Aba-Sárvíz FC, Bicske-Pátka, Polgárdi-Baracs, Iváncsa-Sárosd

7. forduló

Szeptember 24., szombat, 16.00

Sárosd-Polgárdi, Ercsi Kinizsi-Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő

Szeptember 25., vasárnap, 16.00

Mezőfalva-Iváncsa, Sárbogárd SE-Martonvásár, Baracs-Bicske, Pátka-Mór, Aba-Sárvíz FC-Lajoskomárom, Tordas-Velence

8. forduló

Október 1., szombat, 15.00

Velence-Aba-Sárvíz FC, Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő-Martonvásár, Mór-Baracs

Október 2., vasárnap, 15.00

Tordas-Sárbogárd SE, Lajoskomárom-Pátka, Bicske-Sárosd, Polgárdi-Mezőfalva, Iváncsa-Ercsi Kinizsi

9. forduló

Október 8., szombat, 15.00

Sárosd-Mór, Ercsi Kinizsi-Polgárdi

Október 9., vasárnap, 15.00

Mezőfalva-Bicske, Sárbogárd SE-Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő, Baracs-Lajoskomárom, Pátka-Velence, Aba-Sárvíz FC-Tordas, Martonvásár-Iváncsa

10. forduló

Október 15., szombat, 14.30

Velence-Baracs

Október 16., vasárnap, 14.30

Lajoskomárom-Sárosd, Mór-Mezőfalva, Bicske-Ercsi Kinizsi, Polgárdi-Martonvásár, Iváncsa-Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő, Aba-Sárvíz FC-Sárbogárd SE, Tordas-Pátka

11. forduló

Október 22., szombat, 14.30

Sárosd-Velence, Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő-Polgárdi, Ercsi Kinizsi-Mór, Mezőfalva-Lajoskomárom, Sárbogárd SE-Iváncsa, Pátka-Aba-Sárvíz FC, Baracs-Tordas, Martonvásár-Bicske

12. forduló

Október 29., szombat, 14.30

Velence-Mezőfalva

Október 30., vasárnap, 13.30

Lajoskomárom-Ercsi Kinizsi, Polgárdi-Iváncsa, Tordas-Sárosd, Aba-Sárvíz FC-Baracs, Pátka-Sárbogárd SE, Bicske-Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő, Mór-Martonvásár

13. forduló

November 5., szombat, 13.30

Sárosd-Aba-Sárvíz FC, Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő-Mór, Ercsi Kinizsi-Velence

November 6., vasárnap, 13.30

Mezőfalva-Tordas, Sárbogárd SE-Polgárdi, Martonvásár-Lajoskomárom, Baracs-Pátka, Iváncsa-Bicske

14. forduló

November 12., szombat, 13.30

Velence-Martonvásár

November 13., vasárnap, 13.30

Lajoskomárom-Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő, Mór-Iváncsa, Bicske-Polgárdi, Baracs-Sárbogárd SE, Pátka-Sárosd, Aba-Sárvíz FC-Mezőfalva, Tordas-Ercsi Kinizsi

15. forduló

November 19., szombat, 13.30

Sárosd-Baracs, Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő-Velence, Ercsi Kinizsi-Aba-Sárvíz FC

November 20., vasárnap, 13.30

Mezőfalva-Pátka, Sárbogárd SE-Bicske, Martonvásár-Tordas, Polgárdi-Mór, Iváncsa-Lajoskomárom

2016. augusztus 10., 20:30 fotós: Molnár Artúr forrás: Fejér Megyei Hírlap

Hozzászólások

Részletes műsor



Műsorok betöltése...