2016.02.08. 15:41

A spanyolországi edzőtábor végéhez közelednek az öttusázók

Prat de Llobregat – Az Alba Öttusa SE Barcelona mellett edzőtáborozó versenyzői megmérettették magukat a spanyol nyílt nemzetközi bajnokságon.

A spanyolországi edzőtábor végéhez közelednek a felnőtt és junior válogatott öttusázók, s a tréningek sorát az Alba Öttusa SE három sportolója is színesítette azzal, hogy rajthoz állt a spanyol nyílt nemzetközi bajnokságon. Alekszejev Tamara rettentő gyenge úszással kezdett, vívásban azonban javított. A lovaglás sem sikerült a fehérvári lánynak, s a kombinált számot is a mezőny második harmadában zárta, s a 18. helyen végzett a spanyol bajnokságon. Ormándi Rebeka sem remekelt, visszafogott versenyzése a 25. helyre volt elegendő. A női viadalt a kanadai McCann nyerte. Strobl Krisztián úszása és lovaglása pecsételte meg szereplését, a brit Choong győzelmével zárult versenyen a 33. lett.