2016.08.28. 18:47

Dvéri Zsolt csapata újabb "nagyvadat" ejtett, ezúttal a jó erőkből álló Ercsi Kinizsi ellen győzött

Sárosd - Gyengébb első félidő után a szünetet követően talpra állt a sárosdi gárda, és magabiztosan nyert.

Sárosd-Ercsi Kinizsi 3-1 (0-1)

Sárosd, 150 néző

Vezette: Jónás Péter

Sárosd: Rauf T. - Arany Lendvai, Rottmann, Dvéri Zs. - Ladányi, Killer M., Imre J. (Truszek), Imre G. - Szabó N., Kovács N. (Zách). Vezetőedző: Dvéri Zsolt

Ercsi Kinizsi: Hodula - Gróf (Sárdi), Kővári L., Szalánczi, Fridrich (Kovács P.) - Nagy R. (Kondreska), Versits, Hoffmann, Drapcsik- Ivacs, Hosszú (Varga K.). Vezetőedző: Gróf András

Gól: Ladányi (51.), Kovács N. (67.), Arany (71.) illetve Ivacs (39.)

Jók: Rauf T. (a mezőny legjobbja) és az egész csapat illetve senki

A 14. percben egy jogos 11-eshez jutottak a vendégek de Ivacs Gábor büntetőjét Rauf Tivadar kivédte. A 39. percben egy előre vágott labdára Ivacs csapott le lefutotta a hazai védőket, és a tehetetlen hazai kapus mellett a kapuba gurított. 0-1. A második félidőre egy teljesen más Sárosd jött ki. Az 51.percben Szalánczi Gergő rövid hazaadására a szemfüles Ladányi Balázs lecsapott, és a kifutó kapus fölött a kapuba emelt. 1-1. Nem sokáig kellett várni az újabb hazai gólra, a 67.percben Hodula Krisztián és Kővári László nem értették meg egymást, Kovács Norbert közéjük ugrott, elvitte a labdát, majd az üres kapuba gurított. 2-1. Négy perc újabb gólt szerzett a Sárosd, ezúttal egy baloldali szögletrúgás után a beívelt labdát Hodula kiejtett, Arany Tibor, pedig közelről bepöckölte a kapuba 3-1. A hátralévő időben az Ercsi próbálkozásait nem kísérte siker. A hazai csapat teljesen megérdemelten győzött.