2017.02.11. 20:30

Előnyben a csákváriak

Jól kezdett a Csákvár, amely már a 24. másodpercben vezetett, Oldal Tibor jó cselek után megszerezte a vezetést.

Aqvital FC Csákvár-Soproni VSE 2-1 (2-1)

Csákvár, 300 néző. Vezette: Bogár Gergő

Csákvár: Dániel Cs. - Fényes, Szalai T., Dulló, Lipcsei Á. - Bakos, Kiprich D. - Molnár T., Mészáros D. (Gottf-
ried, a szünetben), Oldal (Vallejos, 88.) - Molnár Cs. Vezetőedző: Vincze István.

Gólszerző: Oldal (1.), Németh M. (öngól, 22.), Horváth P. (38.)

Oldal Tibor (sárgában) 24 másodperc alatt betalált a kupameccsen Fotó: Koppán Viktor

Jól kezdett a Csákvár, amely már a 24. másodpercben vezetett, Oldal Tibor jó cselek után megszerezte a vezetést. A 22. percben Kiprich Dávid lövése pattant meg Németh Milánon, így egy öngóllal már kettő volt a Csákvár előnye. Még az első félidőben szöglet után szépített a Sopron, Horváth Péter egy kapushibát kihasználva közelről talált be. A második 45 percben már csak kihagyott helyzeteket tudtak felmutatni az együttesek, maradt a 2-1.

- A pálya talaja nem kedvezett a játéknak. Gyorsan kétgólos előnyre tettünk szert, és adva volt a lehetőségünk a győzelem bebiztosítására is. Bízom benne, hogy sérültjeink és betegeink rendbe jönnek a bajnoki rajtig - nyilatkozta a mérkőzést követően Vincze István, a csákváriak vezetőedzője.