A mérkőzés egy részében partiban volt az Alba FKC az ETO-nak.

Alba Fehérvár KC-Győri Audi ETO KC 28-35 (14-20)

Székesfehérvár, 800 néző

Vezette: Bonifert, Oláh

Fehérvár: Herr O.– Májer, Lavko 6 (4), MENDY 8, Bandelier 1, ISITATE 5, Pelczéder. Csere: Sipeki (kapus), Klikovac, Hajduch 1, Gjorgjijevska 2, Mayer 1, Kazai, TILINGER 4, Boldizsár. Edző: Deli Rita

Győr: Kiss É. – BÓDI 4, N. MÖRK 8 (2), GÖRBICZ 4, el-Gaui, AMORIM 8, Puhalák 3. Csere: Binó (kapus), GROOT 5, Hársfalvi 1, Knedlíková, Hudák 1, Pál 1, Szilovics, Afentáler, Moharos. Edző: Ambros Martin

Az eredmény alakulása: 6. p.: 3—4. 12. p.: 8—7. 18. p.: 10—13. 24. p.: 12—14. 28. p.: 14—17. 34. p.: 16—22. 40. p.: 16—28. 46. p.: 19—31. 52. p.: 20—34., 58. p.: 25—35.

Kiállítások: 8 illetve 2 perc

Hétméteresek: 4/4 illetve 3/3

A Bajnokok Ligája, és a magyar bajnokságot veretlenül vezető, és már biztos aranyérmes Győri Audi ETO KC ellen az első félidő az első negyedórájában, valamint a szünet után az utolsó húsz percben volt egyenrangú partnere a fehérvári együttes. Becsülettel küzdöttek, és tíz gólon belül maradtak a végére.