2017.03.03. 19:40

Kezdődik a jégkorong elődöntő

Székesfehérvár - A jégkorong EBJL elődöntőjében szombaton az elődöntő első mérkőzését vívja hazai jégen az Ifj. Ocskay Gábor JA. Az ellenfél a MAC Budapest.

Az Ifj. Ocskay Gábor JA két meccs alatt került az U18-as bajnokság döntőjébe. A fehérváriak az első meccsen 7-3-ra múlták felül a Csíkszeredát, míg a keddi, második összecsapáson a 24. percben szerezte meg a vezetést Kiss Dávid együttese, amit még kiegyenlítettek a csíkiek.

Az eredmény egészen a 45. percig nem változott, ekkor Madácsi Benedek törte meg a csendet, majd beindult a fehérvári henger, a vége 5-1. Az alapszakaszgyőztes Ifj. Ocskay Gábor JA 2-0-s összesítéssel jutott a döntőbe.Ott ellenfele a MAC Budapest lesz, akik a Vienna Capitals testén át kerültek a fináléba, 2-1-re megnyerve a mindent eldöntő harmadik mérkőzést, és ugyanilyen arányban a párharcot is

.A mérkőzés szombaton 14.40-kor kezdődik a Raktár utcai jégcsarnokban.