2016.03.15. 16:40

Megyei II: Kiszakadt a gólzsák Nagylókon

A megyei II osztályú bajnokságban a 18. forduló összecsapásait rendezték a hétvégén.

OSZ-CAR csoport

Bodajk-Aqvital FC Csákvár II 1-3 (0-2)

Vezette: Kalauz László

Bodajk: Varga A. – Nagy K. (Hinora), Pálfi, Polczer (Varga D.), Palkovics – Hudák, Kovács T., Bregócs, Hársádi (Babicsek) – Valasek, Magyar B. (Németh D.) . Vezetőedző: Kovács Zoltán

Aqvital FC Csákvár II: Molnár B.- Gulyás J., Hári, Gulyás Gábor, Szabó S. – Imrefy, Gulyás Gergő, Loncsár (Tóth Sz.), Karacs – Gajdos, Krausz (Váli). Vezetőedző: Takács József

Gól: Babicsek (74.), illetve Karacs (31.), Krausz (41.), Imrefy (48.)

Az első csákvári gól szerzőjét, Karacs Rolandot (kék) nehezen tudták tartani a Bodajk védői, a vendégek megérdemelten győztek Fotó: Szeglet Imre

Mány-Pázmánd 3-2 (1-1) Vezette: Somogyvári Attila

Mány: Jarecsni – Kovács N., Mohácsi (Schnobl), Szabó Á., Szabó B. – Herczeg, Méhész (Bederna), Horváth G., Radovics – Doma (Pál Z.), Nitti (Szabó L.)

Pázmánd: Lőrincz – Végh, Böjte, Bauer, Kerkuska – Dömsödi, Szabó B., Varga V., Rózsa – Domak, Farkasfalvi .

Gól: Doma (40., 50.), Radovics (61.), illetve Szabó B. (37.), Dömsödi (92.)

Kápolnásnyék-Fehérvárcsurgó 2-1 (2-0)

Kápolnásnyék, 50 néző Vezette: Farkas István

Kápolnásnyék: Mocsári – Fényes, Szentgyörgyi, Peszeki, Bánoczki – Ribi, Silhány, Csanádi, Peng (Kollár) – Nagy Z. (Molnár G.), Kármán . Vezetőedző: Menus Tamás

Fehérvárcsurgó: Guti – Huszár, Bernáth M. (Csány), Nagy B., Baksa – Lascsik, Répási, Kindl, Egyed – Nagy M., Bernáth P. (Varga L.). Vezetőedző: Mesics János

Gól: Csanádi (29.), Nagy Z. (33.), illetve Varga L. (77.)

Jók: Peng (a mezőny legjobbja), Szentgyörgyi. Silhány illetve Guti, Répási

A 29. percben hazai szöglet után az ide-oda pattogó labda egy vendég védő kezére pattant, a játékvezető büntetőt ítélt, amelyet Csanádi Zsolt higgadtan értékesített. 1-0. A 33. percben Bánóczki Tamás tekerte középre a labdát, a hosszú oldalon érkező Nagy Zoltán, pedig az elmélázó védők mellől közelről a hálóba passzolt. 2-0. A 77.percben a vendégcsapat sokadik beívelése után Mocsári Máté a labdát Varga László hátára bokszolta, a játékszer pedig az üres kapuba hullott. 1-2. A kevés helyzetet, de nagy küzdelmet hozó mérkőzésen a helyzeteivel jobban sáfárkodó hazaiak otthon tartották a három pontot.

Pátka-LMSK Cobra Sport 4-0 (1-0)

Pátka 100 néző Vezette: Vitányi László

Pátka: Denke – Orosz (Polányi), Krell (Herczeg), Szakács, Fülöp – Kővári B., Farkas G., Rózsa, Nagy F. – Takács V., Ihász (Prill) . Vezetőedző: Takács Viktor

LMSK Cobra Sport: Kovács Z. (Takács L.) – Gyenis, Muskovits, Zalatnai, Szántó – Kovács I., Horváth A., Bagó (Tímár), Cziczinger (Baráth) – Sütő, Nyikos (Takács B.). Gól: Fülöp (32.), Farkas G. (46.), Takács V. (51., 83.) Jók: Farkas G., Herczeg, Szakács, illetve Kovács I., Gyenis A 32. percig csupán a kapufáig jutottak a hazaiak, ekkor azonban Fülöp Alex fejjel szerezte meg a vezető találatot. 1-0. A 47. percben Farkas Gábor két csel után lőtte ki a hosszú sarkot. 2-0. Az 51. percben Nagy Ferenc egyéni akciója után Takács Viktor talált a hálóba, 3-0. A 83. percben Rózsa Bálint indította Nagy Ferencet, akinek beadása után ismét Takács V. volt eredményes. 4-0. A végig sportszerű mérkőzésen, a jól küzdő vendégek felett megérdemelt győzelmet aratott a Pátka.

Videoton Baráti Kör-Bakonycsernye 0-5 (0-3)

Vezette: Görcs A .

Videoton Baráti Kör: Osztotics – Guti (Kupeczik), Zimmerman T., Csrepka, Nagy V. (Géri) – Balogh Á. (Vid), Nagy K., Jankovics, Juhász G. – Tóth S. (Füreder), Frikk (Nagy Zs.). Vezetőedző: Zimmerman Tamás

Bakonycsernye: Spandler M. – Fojtyik, Varga J., Schneider, Fodor (Flórián) – Strommer, Ódor, Monostori (Sulák), Bobory – Boros (Mészáros T.), Kadlecsik .

Gól: Fodor (10., 20.), Bobory (29.), Kadlecsik (52.), Strommer (87.)

Etyek-Vál 2-2 (1-2)

Vezette: Schweighardt Róbert

Etyek: Csanálosi – Banszki, Rujp, Kállai, Varga M. – Zólyomi (Árvai), Tóth G., Tóth J., Konczi – Borbás (Tavaszi), Holló (Torma). Asszisztens edző: Takács Iván

Vál: Borostyán – Horváth Zs., Mayer, Burián, Kecskés – Pintér, Molnár P. (Kovács Sz.), Fehér, Zágoni R. – Zágoni L., Németh K. (Hepp).

Gól: Konczi (22., 50.), illetve Molnár P. (1.), Zágoni R. (37.)

Pákozd-Kőszárhegy 1-3 (0-2)

Vezette: Kerkuska Miklós

Pákozd: Nagy T.- Pőcze Sz., Grega, Rideg S, Schultz (Földi) – Nyusa (Galambos), Kocsándi (Hajdu), Pőcze B., Hollósi (Farkas B.) – Rothauszki (Igari), Csík. Vezetőedző: Andorka Péter

Kőszárhegy: Szabó R.- Nagy P., Vass, Nagy Z. (Nagy T.), Rózsás – Pereczes I. (Baglyas), Horgos (Pap), Varga A., Pereczes P. – Vörös, Kovács K. (Berkei). Vezetőedző: Simon Gyula

Gól: Földi (86.), illetve Kovács K. (28., 32.), Pereczes P. (64.) AGÁRDI TERMÁL csoport

Kulcs-Besnyő 1-5 (0-3)

Vezette: Cérna János

Kulcs: Nagy K. – Szabó I., Fehér, Schafer, Jakubek (Benedek) – Ócsai, Mácsfalvi, Südi (Varjú), Simon N. – Szabó M., Völcsei.

Besnyő: Gregorich Á. – Molnár N., Kovács M., Hepp, Matkovics (Halasi) – Baranyai, Kovács J., Góman (Rajna), Béni – Rácz, Szabó Z.

Gól: Simon N (68.), illetve Matkovics (12., 57.), Rácz (21., 31.), Béni (86.)

Nagylók-Aba-Sárvíz 4-6 (2-4)

Nagylók, 100 néző Vezette: Szabó János

Nagylók: Heiczinger (Varga R.) – Polacsek, Salga, Vörös B., Asbóth – Molnár T. (Tórizs), Erős Z., Killer M., Killer P.- Szabó E. (Fűrész), Lendvai.

Aba-Sárvíz: Sereg – Tóth Richárd, Glócz (Balogh T.), Madácsi (Fauszt), Nyitrai (Kovács D.) – Lakk, Kulcsár, Esze, Tóth Róbert – Gyuricza (Kovács P.), Varga F. Vezetőedző: Bor József Dezső

Gól: Killer M. (4., 53., 77.), Salga (44.), illetve Lakk (9.), Madácsi (24.), Esze (33.), Varga F. (43.), Tóth R. (48., 79.)

Már a találkozó elején Killer Máté góljával előnybe kerültek a hazaiak, amelyet Lakk Péter egalizált a 9. percben. A félidő derekán Madácsi Máté közeli lövése talált utat a nagylóki kapuba. A 33. percben Esze Tibor a félpálya közeléből vállalkozott lövésre, a labda Heiczinger Sándort meglepve nagy ívben vágódott a hazai kapuba. Varga Ferenc távoli szabadrúgása is kellemetlenül érintette a Nagylók kapusát, aki megcsúszott, így esélye sem volt a hárításra. Majd Salga Géza a 16-os vonaláról szabadrúgásból csavart a bal alsó sarokba. Ezután Tóth Róbert 20 méterről leadott lövése Varga Roland keze mellett jutott a gólvonal mögé. Majd két 11-est értékesített Killer M. A hajrában Tóth Róbert hatalmas erejű szabadrúgása a léc alá vágódott.

Kisláng-Rácalmás 8-0 (5- 0)

Vezette: Szabó László

Kisláng: Ányos – Dudar K. (Farkas M.), Baranyai D., Árki (Lévai), Gergely – Lovizer, Komlós, Dudar E. (Rehák), Simon I. – Balogh Z. (Fekete A.), Lelkes (Willerding Zs.).

Rácalmás: Papp S. – Szeitz, Szabó Z., Orsós, Nagy B. – Juhos, Godó, Csernus, Kiss K. (Bartók D.) – Godó, Domak.

Gól: Balogh Z. (6., 24.), Dudar E. (11.), Willerding Zs. (25., 40., 49.), Rehák (60.), Komlós (85.)

Baracs-Káloz 2-0 (1-0)

Vezette: Czagány Zoltán

Baracs: Tóth N.- Pulai, Oroszi, Cséza, Fülöp (Balogh D.) – Kuti (Hír), Prókai, Bartók S. (Idei), Éliás (Sági) – Szurma, Balaskó (Sebestyén) . Vezetőedző: Éliás Zsolt

Káloz: Takács L. – Ludányi, Baranyai B., Pál A., Tóth B. – Tóth M. (Vörös G.), Pál T., Fazekas Z., Jasztrapszky – Somogyi, Szabó J. (Weisengruber).

Gól: Szurma (28.), Bartók S. (76.)

Nagykarácsony – Szabadegyháza 1 – 4 (1 – 4)

Vezette: Almádi Sándor

Nagykarácsony: Farkas P.- Fekete T., Nyul, Béres (Fekete Zs.), Nyári – Brogyányi (Oláh), Mohácsi, Simon Zs., Felföldi – Balogh Á. (Simon L.), Wadolowski. Vezetőedző: Mergl István

Szabadegyháza: Kiss G. – Szaniszló, Kosaras, László (Zámbó), Billig – Vizi, Mányoki, Hushegyi, Kiss P. – Németh L., Horváth T. (Pálesz). Vezetőedző: Baranyai Balázs

Gól: Fekete T. (38.), illetve Kiss P. (2., 7.), Mányoki (15., 17.)

Kiállítva: Nyul (75.)

Pusztaszabolcs-Sárszentmiklós II 0-1 (0-0)

Vezette: Nagy Károly

Pusztaszabolcs: Nagy E. – Kenyeres (Sebők), Nagy Á., Schrick, Dombi (Kovács Zs.) – Györök, Csanádi, Tóth N., Bakos (Kovács B.) – Balogh Z. (Székely), Farkas N.

Sárszentmiklós II: Plézer – Somogyi, Németh K., Fülöp, Juhász G. – Pajor T. (Molnár M.), Bartók Z., Szabó Z., Hegedűs J. (Simon Cs.) – Szakács, Krajcsovics. Vezetőedző: Pajor László

Gól: Szabó Z. (70.)

Seregélyes-Adony 3-5 (3- 1) Vezette: Cseh Roland

Seregélyes: Ács – Szalai D. (Rapai), Kovács J., Miklós, Puszta – Szurovcsják L., Nagy B. (Rácz), Benczik, Zsilovics – Rigó (Szurovcsják R.), Pintér. Adony: Hamar (Fülöp) – Nebucz, Glonczi (Szántó I.), Pálinkás (Varga Z.), Oláh – Csucsai, Szabó B., Auer, Erdei (Broschek) – Szántó P., Müller. Vezetőedző: Csorba József

Gól: Benczik (11.), Pintér (26.), Zsilovics (28.), illetve Auer (8.), Szántó P. (68., 81., 84.), Varga Z. (90.)

Kiállítva: Müller (29.)

Mindjárt az elején egygólos előnyt kovácsoltak a vendégek, de ellenfélük pillanatok alatt három góllal felelt, és így elhúzott 3:1-re. Közben, pedig Müller Attilát kiállította a játékvezető. A második félidőben tíz emberrel futballozott az Adony, és igazi csapatként működött. Nemcsak kiegyenlítették a hátrányukat, hanem azt két góllal meg is fejelték, és bravúros győzelmet arattak.

Enying-Soponya 9-0 (4-0) Vezette: Nagy László I.

Enying: Dobai – Pereces, Kalló, Megyeri, Bocskai (Molnár Z.) – Zsifkovics, Mészáros Sz., Harangozó, Blaski (Nagy L.) – Pudelka, Gergics (Szőke).

Soponya: Domján – Joó, Miklós, Sütő, Czimmermann – Kálmán, Budai, Major, Varga D. – Radnics. Gól: Gergics (20., 39., 43., 47.), Bocskai (28.), Harangozó (57.), Zsifkovics (58.), Megyeri (87.), Szőke (89.)