2017.08.13. 19:35

Négy perc alatt fordított a vendégcsapat

MARTONVÁSÁR Vereséggel kezdte a tavalyi szezon negyedik helyezettje az idei pontvadászatot, a Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő ellen.

Martonvásár-Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő 2-4 (1-0)

Martonvásár, 250 néző, Vezette: Rózsa J.

Martonvásár: Nagy Gy. - Endrefalvi (Szilágyi 28.), Hernádi, Radics, Tokodi (Bakos 81.), Kanyó, Magyar (Kővári 87.), Kovács D., Cziklin (Vörös 53.), Cservenka, Berczi. Edző: Patkós Csaba

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő: Heim - Oroszi (Balogh P. 64.), Burucz, Oláh, Berndt, Ihász (Klauz 56.), Somogyi, Bernáth, Ambrus (Balogh Á. 46.), Hanák, Fodor. Edző: Balogh Zsolt

Gólszerzők: Kovács D. (11., 61.), illetve Balogh P. (75.), Somogyi (76., 78.), Balogh Á. (85. - 11-esből)

Hét új játékos érkezett a martonvásáriakhoz, közülük hárman rögtön a kezdőcsapatban is helyet kaptak. Lehetett volna ez több is, de a Tökölről igazolt török támadó, Haciglu Sinan játékengedélye nem érkezett meg időben.

Gólokban bővelkedő meccsen nyert a Gárdony (sárga)
Fotó: DCS

Sokkal jobban kezdtek a martoniak, az egyik új szerzemény, a Pénzügyőrből igazolt Kovács Dániel bolondította meg védőjét és végül kis szerencsével ő is fejezte be az akciót, 1-0. A folytatásban nőhetett volna az előny, de a hazaiak elpuskázták lehetőségeiket.

A fordulás után aktívabb volt a vendéggárda, mégis Kovács Dániel lőtte meg második gólját egyéni akcióból, 2-0. A 75. percben viszont megkezdődött a hazaiak vesszőfutása. A gárdonyiak előbb egy szabadrúgás utáni kipattanóból egyenlítettek, majd kétszer is Vörös Ferenc volt határozatlan és mindkettőt góllal büntette a vendégegyüttes. A kegyelemdöfést pedig egy könnyű síppal befújt büntető formájában vitte be a Gárdony, amely négy perc alatt tudott fordítani és végül elvitte a három pontot.