Harmadszor vesztett otthon pontokat a Puskás Akadémia

Felcsút - A labdarúgó Merkantil Bank Liga NB II 31. fordulójában csak egy pontot szerzett a Mosonmagyaróvár ellen a PAFC.

Puskás Akadémia FC- Mosonmagyaróvári TE 1904 1-1 (1-0)

Felcsút, Vezette: Nagy (Varga, Márkus)

Puskás AFC: Hegedüs L. - Heffler T., Vanczák, Tóth B., Spandler - Gyömbér (Nagy Zs. 76.) - Prosser, Sándor Gy. (Szatmári 65.), Márkvárt, Szakály - Lencse (Tischler 62.). Vezetőedző: Pintér Attila

MTE: Boros - Koszó, Deák, Lázár, Galambos - Zsirai - Bartos, Czár, Schmatovich (Jasarevic 92.), Darázs (Katona 93.) - Laki (Kószás 78.). Vezetőedző: Király József

Spandler Csaba (labdával) gólja döntött Fotó: Koppán Viktor

A tabella tizedik helyén álló Mosonmagyaróvár volt a Puskás Akadémia vendége a legutóbbi fordulóban. Ősszel vereséget szenvedett idegenben a PAFC, most viszont rögtön a kezdés után kiderült, hogy nem a góllövés az elsődleges az óváriaknak. Az első félidőben megállás nélkül védekeztek a vendégek. Viszont Spandler Csaba megindulását nem tudták megállítani. A fiatal játékos saját térfeléről startolva vágtázott át a mosonmagyaróvári védelmen, és rutinos csatárokat is megszégyenítő módon fejezte be
az akciót, 1-0.

A szünet után a semmiből egyenlítettek a vendégek, a tavaly Csákváron futballozó Bartos Julián lőtt éles szögből a kapuba, 1-1. A felcsútiak igyekeztek másodszor is betalálni, ám ez majdnem a vendégeknek sikerült, de Kószás túl nagy gólt akart lőni, végül az égbe bombázott, az óváriak viszont így is a harmadik csapat lett az idényben, amely pontot rabolt a PAFC-tól.