2015.02.26. 16:48
Sportprogramok Fejér megyében
Változatos kikapcsolódást kínálnak a sportprogramok Fejér megyében.
FEBRUÁR 27. – péntek
Kézilabda
Fehérvár KC – NEKA, NB I Ifjúsági, 5. forduló, 14.00,
Fehérvár KC – NEKA, NB I Junior, 5. forduló, 16.00, Fehérvár KC – Esercito-FIGH Futura Roma, 18.00, Köfém csarnok
Kosárlabda
DKKA – Konstruktor, Fejér Megyei Bajnokság, U21/B, 18.15, Széchenyi SZKI
Jégkorong
Fehérvár AV 19 – HC Orli Znojmo, EBEL, középszakasz, 8. forduló 19.15, Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok
FEBRUÁR 28. – szombat
Jégkorong
Ifj. Ocskay Gábor JA „A" – UTE 2001, U 14, 12.30, Ifj.
Ifj. Ocskay Gábor JA „B" – KMH Budapest, U 14, 14.00, Fehérvár AV 19 – EHC Black Wings Liwest Linz, EBEL U20, 18.40, Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok
Kosárlabda
DKKA – Gödöllő, Pest Megyei Bajnokság, 10.00, Tóvárosi Ált. Isk
U11 Bajnokság, 6. forduló „A" és „B" csoport, 10.00-18.00, Bory J. Ált. Isk.
DKKA „B" – JKC-FKE, Fiú Regionális Bajnokság, U18/B, 12.00, Tóvárosi Ált. Isk
Alba Fehérvár – DKKA-Balogh 2000, Junior NB I. 24. forduló, 15.00, TLI-Alba Fehérvár – KTE Duna Aszfalt, NB I. 24. forduló, 18.00, Vodafone Sportcentrum
MÁRCIUS 1. – vasárnap
Asztalitenisz
Fejér Megyei Amatőr verseny, 9.00, Hétvezér Ált. Isk.
Jégkorong
Ifj. Ocskay Gábor JA „B" – MTK, U 14, 11.15, Ifj. Ocskay Gábor JA – Pesterzsébeti Farkasok, U 16, 14.00, Fehérvár AV 19 – Red Bull Salzburg, EBEL, középszakasz, 9. forduló 17.45, Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok
Kézilabda
ARKSE – Dabas VSE KC, Junior NBI/B Nyugati csoport, 17. forduló, 16.00, A RKSE – Dabas VSE KC, NBI/B Nyugati csoport, 17. forduló, 18.00, VOK
Kosárlabda
U11 Bajnokság, 6. forduló „E" csoport, 10.00-12.30, Bory J. Ált. Isk.
Labdarúgás
Videoton FC – Tolle UFC Szekszárd, NB III Közép csoport, 16. forduló, 14.00, Videoton FC – PMFC-MATIAS, U16, I. osztály, Alsóház, 3. forduló, 11.00, Videoton FC – PMFC-MATIAS, U18, I. osztály, Alsóház, 3. forduló, 11.00, Sóstói Stadion
Vízilabda
Fehérvár Póló SE – Bp. Honvéd, Gyerekbajnokság 10.00, Serdülő 11.15, Ifjúsági 12.30, Csitár G. Emil uszoda
MÁRCIUS 2. – hétfő
Futsal
Fehérvár Futsal – Baráti FC Győr, NB II Nyugati csoport, 20. forduló, 20.15, Köfém csarnok
MÁRCIUS 3. – kedd
Vízilabda
Suli-Póló Bajnokság, 11.00-15.00 Csitáry G. Emil uszoda
MÁRCIUS 4. – szerda
Labdarúgás
Videoton FC – PMFC-MATIAS, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, 18.00, Sóstói stadion
Vízilabda
Suli-Póló Bajnokság, 11.00-15.00 Csitáry G. Emil uszoda
MÁRCIUS 5. – csütörtök
Kézilabda
Fehérvár KC – NEKA, OSB , 5. forduló, 14.30, Köfém csarnok
ARKSE – Szentgotthárdi KK, OSB Fiú, 2. forduló, 17.30 VOK
Vízilabda
Suli-Póló Bajnokság, 11.00-15.00 Csitáry uszoda