2017.05.28. 18:35

Az utolsó perc vitt el két pontot - A Csákvár még nem biztosította be további NB II-es tagságát, küzdeni kell

CSÁKVÁR - A Merkantil Bank labdarúgó NB II 37. fordulójában közel állt a győzelemhez az Aqvital FC Csákvár.

Aqvital FC Csákvár-Mosonmagyaróvár

1-1 (1-0) Csákvár, 400 néző. Vezette: Takács János

Csákvár: Kovács D. - Kékesi, Szalai T., Fényes, Baranyai - Bakos Sz. Kiprich D. - Pintér B., Mészáros D. (Lőrincz, 87.), Molnár Cs. (Oldal, 62.) - Hodgyai (Molnár T., 77.). Edző: Toldi Gábor.

Mosonmagyaróvár: Boros - Bohner, Lázár P., Deák, Galambos - Zsirai (Kószás, 79.) - Bartos, Schmatovich, Darázs (Németh M., 63.), Mundi (Czár, 45.) - Laki. Szakmai ig.: Nagy Mihály.

A kiesés elől menekülő Csákvár végig irányította a találkozót. A 35. percben Bakos labdája átszállt Hodgyai felett. Eközben a kiinduló Boros kapus mellett Lázár saját kapujába csúsztatott, öngól, 1-0. A hajrá a vendégeké volt, a 90. percben Czár baloldali szögletéből Deák félfordulatból a bal sarokba bombázott, 1-1.