Női labdarúgás

3 órája

Szombathelyen is nyertek

Szoros mérkőzésen, egy hajrában szerzett góllal nyert 1-0-ra a Puskás Akadémia a Viktória FC otthonában a Simple Női Liga NB I 6. fordulójában.

Szabó Róbert

A középhátvéd, Palakovics Laura döntött

Fotó: puskasakademia.hu

A helyzetkihasználása ezen a hétvégén sem javult a Puskás Akadémiának, amely Szombathelyre látogatott, a Viktória FC volt az ellenfele a Simple Női Liga NB I hatodik fordulójában. A Halászi Kinga vezette csapat egészen a 85. percig nem tudott a vasiak kapujába találni, ekkor a középhátvéd Palakovics Laura volt eredményes, 1-0

A felcsútiak ezzel a sikerrel már 15 pontot gyűjtöttek az új idényben, így őrzik harmadik helyüket a tabellán.

Simple Női Liga NB I, 6. forduló

Viktória FC – Puskás Akadémia FC 0-1 (0-0)
Szombathely, Szombathelyi Haladás Sportkomplexum, Vezette: Kovács Fanni (Gordos Árpád Mihály, Trapp Enikő)

Viktória FC: Schvirján – Kis A. (Csejtei, 88.), Csáki, Varró, Kovács V., Pintér T., Nagy D. (Szil, a szünetben), Kiss-Lantos, Csizmadia (Vesztergom, 79.), Gravencz, Németh M. Vezetőedző: Hérincsné Markó Edina

Puskás Akadémia FC: Pongrácz – Szemán-Tóth, Bokor, Palakovics – Tuza, Harmat, Szarvas, Brekovszki (Nagy L., a szünetben), Pécsi (Nagy N., 76.) – Tanaszkovics (Tóth Zs., a szünetben), Szurovceva (Knezevics, a szünetben). Vezetőedző: Halászi Kinga

Gól: Palakovics (85.)

Sárga lap: Csáki (33.), Pintér E. (59.), Kis A. (77.)