Csak a fehérváriak nyertek

2022.12.21. 15:00

Felemás mérleg a megye sakkozóitól

Egy győzelem és egy vereség volt a Fejér megyei sakkcsapatok termése az NB II-es bajnokság harmadik fordulójában.

Forrás: Pexels

Az Asztalos csoport harmadik körében a megye mindkét csapata hazai környezetben  ült asztalhoz.
A Fehérvár SE a Kaposvár csapatát fogadta, és meggyőző játékkal nyert.
Fehérvár SE – Kaposvári Bástya SE 8 – 4. Győzött: Szabó Lőrinc, Papagorasz Takisz, Vasvári Tamás, Fellegi Zoltán, Nádi Ferenc, Fekete Csaba. Döntetlent ért el: Albrecht Gábor, Csire Bence, Pais Nimród, Kerekes László.
A Rácalmás-Királysakk SE csapata vendége a Szentlőrinc alakulata volt, és a vendégek arattak diadalt.
Rácalmás-Királysakk SE - Szentlőrinc 5 – 7. Győzött: Reményi Szilárd, Szabó Levente, Ifj. Szabó Levente, Radics Nóra. Döntetlent ért el: Jánoshalmi Attila, Ifj. Jánoshalmi Attila.
A harmadik forduló után a Fehérvár SE az ötödik, a Rácalmás –Királysakk SE a nyolcadik az NB II-es sakk csapatbajnokság tabelláján.