Röplabda

2023.04.16. 11:25

A csodában bízva

Az Extraliga 5-8. helyért vívott három győzelemig tartó párharcának harmadik találkozóját játssza hétfőn este 18 órától a Kaposvár Arénában a Kaposvári NRC a MÁV Előre SC-ST-Solar gárdájával.

Pontosabb játékra lesz szüksége a MÁV Előrének Kaposváron

Fotó: Fehér Gábor / FMH

A párharc során másodszor tér vissza a MÁV Előre SC-ST Solar csapata Kaposvárra, ahol az első összecsapáson 3-0-ra alulmaradt az ezen a mérkőzésen debütáló új vezetőedző, a lengyel Lukasz Przybylak irányításával. Akkor a harmadik szettben nagyon közel álltak a szettrabláshoz, de ez kevésnek bizonyult ahhoz, hogy megszorongassák a somogyiakat.

Csütörtökön sem engedett sok teret ellenfelének a sárga-fekete alakulat, itt a középső játszmában csillantott meg reményt keltő teljesítményt a Loki, de a csoda ismét elmaradt, és sima 0:3 lett a vége. Kizárólag jobb és egységesebb játékkal lehet sanszuk arra, hogy nyerjenek, és visszatérhessenek a VOK-ba.