Kézilabda

2024.04.21. 11:32

Nem érdemelt pontot a Cunder

Az NB II-es férfi kézilabda-bajnokság Észak-Nyugat csoportjának felsőházi rájátszásának 4. fordulójában az Erdei-csapat erőtlen játéka vereséghez vezetett szombaton.

Krebsz András

Fotó: Fehér Gábor / FMH

Máv Előre-Cunder Kézisuli–Lipót Pékség 25-27 (10-12).

Széna téri Sportcsarnok, 50 néző, vezette: Kertész, Miháldinecz.

Cunder Fodor – Bándi 2, Pintér 3, Poór 1, Csóka 3, Ruprecht, Ferenczi 2 (1). Csere: Pál (kapus), Dobos 5, Kovács G., Posta 2, Bencze 1, Bicskei, Bakos 1, Bárdos 5, Konc. Edző: Erdei Krisztián.

Eredmény alakulása: 8. perc: 2-3, 16. p.: 4-8, 25. p.: 10-11, 37. p.: 10-16, 45. p.: 14-22, 55. p.: 22-24.

Kiállítások: 6 ill. 10 perc

Hétméteresek: 2/2, ill. 1/0

A zárkózás reményében vágott neki a székesfehérvári alakulat a Lipót elleni ütközetnek, azonban a Balatonfüreden mutatott lendületes játék ezúttal elmaradt. A vendégek a második félidő eleji rövidzárlatot kegyetlenül kihasználták, a nyolcgólos előnyükből végül kettőt megtartava bezsebelték a bajnoki pontokat.

Hazai részről a két hálóőrön kívül Dobos és Bárdos játszottak önmagukhoz képest elfogadhatóan, de igazán kiemelkedő teljesíjtményt nem jegyezhettünk fel a fehérváriaktól. A tabella 7. helyét elfoglaló Erdei-legénység április 28-án a Komárom otthonába látogat, az összecsapás 17.15 órakor kezdődik.

– Az egész csapat maga alatt teljesített, nem láttam még ilyen rosszul játszani a srácokat. A változtatások sem rázták fel a gárdát, az év leggyengébb mérkőzését produkáltuk – értékelt Erdei Krisztián, a cunderesek trénere a találkozót követően.