Hokivakáció

2024.07.08. 13:17

Vértes Nátán a hátán vitte a csapatot

Vértes Nátán két mérkőzést is játszott a hétvégén az ausztrál jégkorong bajnokságban (AIHL), ahol az egyik meccsen nagyon belehúzott, a másikon pedig nagyon pihent.

Vértes Nátán mosolya még mindig a régi

Fotó: Perth Thunder Facebook

A Perth Thunder székesfehérvári csatára a szombati találkozón igazán elemében volt a Sydney Ice Dogs ellen, hiszen a hosszabbításban elért 5-4-es győzelemben négy gólból is kivette a részét. Az első és második harmadban egy-egy gólpasszal került a jegyzőkönyvbe, majd a harmadik periódusban Vértes egyenlített 3-3-ra, majd a hosszabbítás 43. másodpercében a harmadik gólt érő átadása után Haselhurst döntötte el a meccset, így a vége 5-4.

Vasárnap már 5-0-ra is vezetett a Perth Thunder a Sydney ellen, a vége 5-2 lett. A magyar csatár ezen a meccsen nem volt eredményes.

A Perth továbbra is a harmadik helyen áll a bajnokságban.