szoros meccs volt

2018.02.11. 19:24

Győzelemmel búcsúzott a Csákvár

A német negyedosztályú Schweinfurt elleni diadalával fejezte be törökországi edzőtáborát az NB II-es labdarúgócsapat.

Nagy Péter

A sárga mezes Aqvital FC Csákvárnak több lehetősége is volt a Szolnok ellen, ezek közül végül kettőt ki tudtak használni, és megszerezték az idény első győzelmét

Fotó: Koppán Viktor

Aqvital FC Csákvár–FC Schweinfurt 2-1 (1-0)

Csákvár: Hermány – Horvat I., Csonka, Kiprich D., Galambos – Király B., Sándor Gy., Bokros (Molnár Cs.) – Oldal (Molnár T.), Máté, Tamás (Sejben). Vezetőedző: Szijjártó István.

A 20. percben Oldal Tibor juttatta vezetéshez a vértesi gárdát a Belekben megvívott felkészülési mérkőzésen, 1-0. Az 52. minutumban Adam Jabiri révén egyenlítettek a németek az elalvó csákvári védők között, 1-1. A 80. percben Csonka Bonifác fejesével megszerezte a győzelmet a Csákvár, 2-1.