női kosárlabda

2018.05.25. 09:00

Harmincpontos diadalt szerzett a Dávid Kornél KA

Az amatőr női bajnokság rájátszásának 9. fordulójában a Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia együttese magabiztosan verte a ZTE NKK második csapatát az MKOSZ-csarnokban.

A Dávid Kornél Akadémia lányegyüttese jól szerepelt

Fotó: Horog László

Amatőr női rájátszás, 9. forduló.

MKOSZ-csarnok: Dávid Kornél KA–ZTE NKK II 89–57 (17–8, 24–26, 29–6, 19–17), a hazaiaknál Laufer Gabriella 32/3, Orsó Viktória 18/6, Rozsics Teodóra 12, Vas Beatrix 8, Fekete Csilla 7/3, Ehmann Dalma 4, Csepke Klaudia 4, Gombás Petra 2, Füzy Csilla 2, Vas Viktória, Czompó Cintia jutott szóhoz.

Edző: Gáll Tamás. – Sikerre készültünk a zalaegerszegiek második csapata ellen, amit sikerült is megvalósítanunk. Elégedett vagyok a lányokkal, mindenki megtette a magáét. A sok hibával tarkított mérkőzésen nagyarányú győzelmet arattunk, főleg a harmadik negyed eredményes játékának köszönhetően – közölte Gáll Tamás, a székesfehérváriak edzője.