Női vízilabda

2024.10.22. 20:47

Továbbra is hibátlan a DFVE

Magabiztos, 16-12-es győzelmet aratott a Dunaújvárosi FVE a III. Ker TVE otthonában a MOL női vízilabda OB I. 3. fordulójában.

Szabó Róbert

Nem okozott gondot az újabb kihívás a DFVE-nek

Fotó: Kricskovics Antal

A dunaújvárosiak már az első negyedben eldöntették az érdemi kérdéseket, hiszen háromgólos előnyre tettek szert, amit a második játékrészben további kettővel növeltek, 3-8. A fordulás után kinyílt a gólcsap, a hazaiak pedig jobban jöttek ki ebből és hármat le is dolgoztak hátrányukból, így nyílttá vált a küzdelem, 10-12. Végül Garda Kirsztináék nem remegtek meg, behúzták az utolsó nyolc percet, így a mérkőzést is, 12-16.

A Dunaújvárosi FVE legközelebb a női vízilabda BL-ben lesz érdekelt, október 26-án 18.00 órától a spanyol Sabadell-t fogadják hazai környezetben.