Tarolt az iváncsai expressz

2 órája

Ismét vezeti a tabellát a Bicskei TC

Az NB III 4. fordulójában vármegyénk összes csapata hazai pályán várta ellenfelét, három győzelem mellett két vereséggel zártak a gárdák. Az Iváncsa KSE lelépte a PTE-PEAC együttesét, míg a Bicskei TC és a PAFC II. is simán vette az akadályt. A Gárdony-Agárdi-Gyógyfürdő és az FC Főnix legénységei viszont nem tudták kihasználni, hogy otthon játszottak.

Madarász Bence (a labdával) nyitotta meg a gólok sorát Iváncsán

Fotó: Kricskovics Antal / Fejér Megyei Hírlap

ÉSZAK-NYUGATI CSOPORT

Puskás Akadémia FC II. (8.) – FC Sopron (7.) 2-1 (1-1)

Vezette: Dévényi Balázs.

Puskás Akadémia FC II.: Lehoczki - Pál, Fodor, Orján, Radics - Vitályos, Jablonszkij (Makara), Janyickij (Kun O.), Dimitriev – Magasföldi (Szabari), Mondovics. Vezetőedző: Vanczák Vilmos.

FC Sopron: Ferenczi - Auer, Bokor, Bolla B., Kun L. (Weisz), Fendrik (Kocsis B.) - Szabó T., Szilágyi – Szabados Reseterits), Sipőcz (Török), Fábiánkovics (Somogyi-Bakos). Vezetőedző: Bücs Zsolt.

Gól: Mondovics (28.), Vitályos (89.), ill. Szabados (17.)

A 17. percben egy bal oldalról elvégzett szabadrúgás után a labda Szabados Attilához került, akinek 23 méterről leadott lövése megpattant, és a meglepett Lehoczki Bendegúz keze mellett a kapu jobb oldalában landolt, 0–1. A 28. percben Dmitro Dimitrijev ívelése találta meg az ötös közelében Mondovics Kevint, aki a földre pattintva bólintott a hálóba, 1–1. A 89. percben egy szöglet utáni kavarodást követően Vitályos Viktor 15 méterről helyezett a hálóba, 2–1.

Bicskei TC (1.) – Gyirmót FC Győr II. (16.) 4-0 (2-0)

Vezette: Iványi Gábor.

Bicskei TC: Illés – Molnár S., Bozsoki, Száhl – Szalai D. (Gaszner), Kispál, Hirman (Lakatos), Tifán-Péter – Király P. (Márkus), Beliczky (Schildkraut), Szontagh (Varga B.). Vezetőedző: Csordás Csaba.
Gyirmót FC Győr II.: Rusák – Somogyi Á. (Mórocz), Szabó K. (Dénes), Gönye (Reizer), Molnár J. - Lázár, Kiss N., Tullner, Erdei M. – Nyári (Marlen), Cserkuti-Németh (Barta). Vezetőedző: Ördög József.

Gól: Tifán-Péter (8.), Beliczky (43.), Bozsoki (54.), Gaszner (83.)

A 7. percben egy jobb oldali támadás után érkezett jó ütemben Tifán-Péter Bence a baloldalon, és lőtt Rusák Edward kapujába, 1-0. A 43. percben jobb oldali beadás után Beliczky Gergő vette be a vendégek kapuját, 2-0. Az 54. percben egy szöglet után Bozsik Imre fejelt a gyirmóti kapuba, 3-0. A 83. percben Király Patrik adta meg a kegyelemdöfést, és helyezett Rusák kapujába, 4-0. A házigazdák magabiztos győzelmet arattak, formás támadásokat vezetve, a gólkülönbség ki szerencsével akár nagyobb arányú is lehetett volna.

DÉL-NYUGATI CSOPORT

FC Főnix (7.) – Szekszárdi UFC (8.) 0-2 (0-1)

Vezette: Dombi Olivér.

FC Főnix: Nagy Sz. – Gruber Á. (Rubos Barnabás), Borbély (Balogh, L.), Bolla Barnabás, Korponai (Kertész) - Jungwirth, Andróczki, Réti, Zólyomi (Rubos Bence) - Adorján (Tóth B., 84.), Emperger. Vezetőedző: Pavlik József.

Szekszárdi UFC: Pomozi – Kárpáti (Mester), Ágics, Péter, Béla – Tokody (Lékó), Budai, Major (Tóth D.), Gellér – Arena (Fekete), Horog (Sütő). Vezetőedző: Mészáros István.

Gól: Ágics (36.), Sütő (76.).

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő (14.) – BFC Siófok (9.) 1-2 (0-2)

Vezette: Pusztai Gergely.

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő: Orczi – Balogh M., Bohata, pauer (Menyhárt), Szellák – Balogh Balázs (Németh Gy.), Csontos (Madarász O.), Pekowski (Enyedi), Bozai B. (Gyuris) – Gajdóczi, Papucsek. Vezetőedző: Bozai Attila.

BFC Siófok: Hutvágner – Németh B. (Szaka), Horváth A., Maka (Mayer), Major (Mácsik) – Bodor (Bíró), Polényi, Pécseli, Papp M. – Nimsz (Saja), Balogh Bence. Vezetőedző: Mészáros József.

Gól: Bozai B. (64.), ill. Major (22., 41.).

Iváncsa KSE (3.) – PTE-PEAC (16.) 6-0 (2-0)

Iváncsa KSE: Varga Á. – Madarász B., Aradi, Kiatipisz (Keringer), Nyilas (Kasza) - Barta, Vass (Orbán), Berekali, Budai (Mihály) - Törőcsik (Király D.), Monori. Vezetőedző: Tóth András.

PTE-PEAC: Győri M. – Varga B. (Németh M.), Encz, Kaszás, Nagy J. (Schuszter) – Kiss M. (Győri), Lengyel, Than (Czimmerman), Leidl – Vinkovic (Egri B.), Major P. Vezetőedző: Egri Krisztián.

Gól: Monori (32., 93.), Madarász B. (12.), Törőcsik (51.), Király D. (73.), Orbán (91.).