2013.10.16. 17:00

Ligakupa: a PAFC és a Vidi nyert

A labdarúgó Ligakupában a Puskás Akadémia FC a Honvéd, a Videoton FC a Kozármisleny ellen győzött, amíg a Dunaújváros PASE a Paks otthonában szenvedett vereséget.

D csoport 4. forduló:

Puskás Akadémia FC - Budapest Honvéd 2-0 (1-0)

Felcsút, 100 néző. V: Böcskei (Horváth Z., Szeles).

Puskás Akadémia FC: Papp M. - Margitics, Vaszicsku, Szekeres A. (Tamás, a szünetben), Nagy Zs. U. Nikolics, Bertus (Czvitkovics, a szünetben) - Molnár T., Lencse  - Haraszti - Zsolnai (Tischler, 55.). Vezetőedző: Benczés Miklós.

Budapest Honvéd: Kemenes - Lovric, Ignjatovics, Kovács J. (Bobál D., a szünetben), Alcibiade - Hidi, Nagy G. - Prosser (Csábi M., 26.), Mancini, Holender - Testardi (Bobál G., 56.), Vezetőedző: Marco Rossi.

Gólszerző: Haraszti (1-0) a 30.. Lencse (2-0) az 53. percben. Kiállítva: Ignjatovics (Zsolnai felvágásáért) az 5. percben.
Jó: Vaszicsku, Molnár T., Lencse, Haraszti ill. Kemenes, Hidi.

E csoport 4. forduló:

Kozármisleny- Videoton FC 0- 4 (0 3). Kozármisleny, 100 néző. Vezette: Berger (Kormányos II G., Szvetnyik).

Kozármisleny: Helesfay - Vég B., Fellai (Tar A., 42.), Vattai, Fenyvesi - Zsdrál (Reitz, 76.), Banai B. - Schneider (Galamb, 55.), Turi, Vituska Varga B. Vezetőedző: Szabó Zsolt.

Videoton FC: Tujvel - Brachi, Caneira (Vinícius, 62.), Tar Zs., Mamadou - Tóth B., Vítor Gomes (Sándor Gy., 62.) - Gyurcsó, Álvarez, Zsótér Torghelle (Paraíba, 74.). Vezetőedző: José Gomes.

Gólszerző: Torghelle (11-esből, 0 1) a 6., Álvarez (0 2) a 32., Gyurcsó (0 3) a 45., Álvarez (0 4) a 72. percben. Kiállítva: Fenyvesi (Gyurcsó lerántásáért) a 6. percben.

MVM-Paks- Dunaújváros PASE 2 0 (1 0)

Paks, 100 néző. Vezette: Szilasi (Lémon, Takács G.).

Paks: Csernyánszki - Fiola (Heffler N., a szünetben), Nyári, Horváth G., Báló - Heffler T., Kiss T. (Bori, 73.), Hullám, Nagy O. - Délczeg (Bartha, 63.), Tököli. Vezetőedző: Horváth Ferenc.

Dunaújváros PASE: Orbán S. - Szauter, Beleuc, Farkas V., Galambos - Kocsis G., Micskó, Jakab D. (Godslove, 59.), Birtalan B. - Tóth T. (Thiago, 59.), Urbán G. (Böőr, 59.). Szakmai igazgató: Dobos Barna.

Gólszerző: Kiss T. (1 0) a 22., Nyári (2 0) a 47. percben.