Most sem vallott szégyent a a Gárdony-Pázmánd, de a bentmaradáshoz pontok kellenének.

Ágoston Nórán (sötétben) nem múlt semmi

Fotó: Fehér Gábor

Gárdony-Pázmánd NKK – DVSC Schaeffler U19 22-24 (11-12)
Gárdony, 80 néző. Vezette: Hornyik, Zörgő
Gárdony-Pázmánd NKK: Kaffka, Bőle (kapusok) - Szűcs 5, Hargitai 2, Vernes 1, Berényi, Vereszky 2, Berkes-Kaiser, Ágoston 7/3, Zámori 1, Hamuth 4, Nemes, Tóth Ficsor, Kukucska. Vezetőedző: Molnár József
Kiállítások: 8 ill. 6 perc
Hétméteresek: 5/3 ill. 3/1

Ahogy arra számítani lehetett, végig szoros mérkőzést hozott a Gárdony-Pázmánd és a Debrecen randija. Az első félidőben egyszer ugyan megléptek a hajdúságiak három góllal (3-6), de 9-8-ra már a hazaiak vezettek, ugyanakkor a szünetre DVSC előnnyel mentek a csapatok, 11-12.
A szünet után is csak üldözte ellenfelét a Gárdony, a sok technikai hiba megbosszulta magát, a vendégek biztosan őrizték előnyüket, így egyre távolibbnak tűnik a bentmaradás.