MOL Magyar Kupa

7 órája

Fölényes iváncsai siker a vármegyei rangadón

A MOL Magyar Kupa 2. fordulójában vármegyénk hat csapata lépett pályára, közülük csak az Iváncsa KSE, és a Dunaújváros FC jutott a következő körbe, igaz ők nagy különbségű győzelmet elérve.

A pirosban játszó Móri SE ezúttal végig futott az eredmény után Pápán Fotó: Perutz FC

Bakonycsernye (Fejér vármegye II.) - Csornai SE (Győr-Sopron Vármegyei I.) 1-9 (1-5)

Vezette: Dévényi Balázs.

Bakonycsernye: Benis – Kovács J., Varga J. (Fodor K.), Csányi (Szkok) – Boros B., Keller, Vaskó (Strommer), Osgyán, Boda - Molnár D. (Karker), Lattenstein (Nochta). Edző:

Csornai SE: Kantó (Váczi) – Szabó Z., Tóth A., Ignácz (Gyulai), Márton - Füzi, Szőke, Németh B. (Nagy Á.), Kovács P. - Nagy K. (Benszki B.), Ladjánszki (Benszki K.). Vezetőedző: Horváth Rudolf.

Gól: Boros B. (11.), ill. Márton (34., 70., 74.), Németh B. (40., 46., 49.), Boros B. (16., öngól), Füzi (39.), Kovács P. (53.).

Kiállítva: Keller (52.).

Boros Bence fejesével a 11. percben jutott előnyhöz a Bakonycsernye, de a 15. percben Boros B. öngólja után egalizált a Csorna, 1-1. A 34. percben Ignácz Milánt buktatták a 16-oson belül, a megítélt büntetőt Márton Adrián értékesítette, 1-2. A 39. percben Tóth Adrián indult meg, Füzi Ákos elé ívelt, aki Benis Máté mellett a hálóba passzolt, 1-3. A 40. percben Németh Balázs tört be a 16-oson belülre és nagy erővel lőtt a hálóba, 1-4. A 45. percben Füzi lőtt kapura, amit a kapus még védeni tudott, de a kipattanót Németh Balázs magabiztosan vágta a kapuba, 1-5. A 48. percben Németh Balázs magabiztosan váltott gólra egy büntetőt, 6-1. Az 52. percben Márton szabadrúgását még védte Benis, a kipattanót Kovács Péter vágta be, 7-1. A 67. percben Márton egy szabadrúgást a jobb alsó sarokba lőtt, 8-1. A 74. percben Márton újabb 11-est értékesített, 9-1.

Pápai Perutz FC (Veszprém Vármegyei I.) - Móri SE (Fejér vármegye I.) 5-2 (2-0)

Vezette: Dédesi Mátyás

Pápai Perutz: Varga P. – Mogyorósi, Németh N., Nagy K., Szalai Cs.- Pető, Rozman (Varga Bence), Nagy D., Cser (Ruzsás) - Sós (Cseke 61.), Hauser. Vezetőedző: Kun-Szabó Attila.

Móri SE: Rigó – Végvári, Horváth B., Loi, Bezerédi - Tetzl (Lehota R.), Kocsis D. (Szekeres), Tar B. (Hajdu) – Varga Balázs, Sötét, Lehota V. Vezetőedző: Németh Bálint.

Gól: Nagy K. (13., 93.), Cser (32.), Ruzsás (77.), Nagy D. (82.), ill. Bezerédi (53., 89.).

A 13. percben Nagy Dávid ment el a baloldalon majd középre adott ahol Nagy Krisztián érkezett, és a jobb felsőbe lőtt, 1-0. A 32. percben Cser Botond gurított a jobb sarokba, 2-0. Az 53.percben Bezerédi Ádám lőtt a rövid sarokba, ám a 77. percben Ruzsás Dávid találat be, 3-1. A 82. percben Nagy D. vette be a bal sarkot, 4-1. A 89. percben pedig Bezerédi talált be, 4-2. A 93. percben Nagy K. kapott egy remek ütemű kiugratást, majd Rigó Ádám mellett eltolta a labdát és az üres kapuba bombázott, 5-2.

Ercsi Kinizsi SE (Fejér vármegye I.) - Iváncsa KSE (NB III Dél-Nyugati csoport) 2-7 (0-2)
Ercsi, 300 néző

Vezette: Maml Zoltán.

Ercsi Kinizsi SE: Hompót – Lakakisz (Rebők), Schnierer B. (Farkas K.), Juhász B., Schnierer J. – Kun B., Horváth B., Lak (Orza), Hujber (Petrás) – Hodula M. (György), Buzás. Vezetőedző: Lieber Károly.

Iváncsa KSE: Ordasi – Madarász B. (Barta), Aradi, Keringer, Kasza - Orbán, Berekali (Kiatipisz), Budai (Sándor), Mihály – Kovács S., Székely (Király D.). Vezetőedző: Tóth András.

Gól: Kun (56., 85.), ill. Székely (3.), Budai (22.), Vass (51.), Mihály (54.), Orbán (75.), Aradi (78.), Sándor (93.).

Jók: Buzás, Schnirer J., ill. Aradi, Kovács S., Orbán

A 3. percben Székely Benedek gurított közelről a kapuba, 0-1.

A 22. percben Budai Imre lépett ki, és 15 méterről lőtt a hálóba, 0-2. A második félidőben sorra jöttek a vendégek találatai, Vass Benjamin és Mihály Bálint vette be Hompót Lóránt kapuját, 0-4. Az 56. percben Kun Bálint harcolt ki egy 11-est, amit értékesített is, 1-4. Ezt követte ismét iváncsai gól, Orbán Kolos, majd Aradi Csaba révén, 1-6. A 85. percben Kun B. lőtt 17 méterről a rövidbe, 2-6. Majd a 91. percben Sándor Csongor állította be a végeredményt, 2-7. Magabiztosan, magas színvonalon játszó Iváncsa esélyt sem adott a kissé megilletődőtten játszó házigazdáknak.

Tudósított: Flórián Gábor.

Faddi SE (Tolna Vármegye II.) - Dunaújváros FC (Fejér vármegye I.) 1-11 (1-5)

Vezette: Fehérvári Patrik.

Faddi SE: Fazekas – Dudoma, Gerendai (Gász), Hostyánszki A. (Novák), Kovács G. (Takács B.) – Szabó B., Ábrahám, Hostyánszki M. (Oláh), Szabó M. – Szatmári P., Baros (Horváth Máté).

Vezetőedző: Szőcs Richárd.

Dunaújváros FC: Bolla – Hegedűs K. (Kiss B.), Ferenczy, Horváth Marcell, Király B. – Gál B. (Sárosi), Vagyóczki (Freud), Tapiska, Szepessy R. (Tóth Á.) – Godslove (Tihanyi), Bata. Vezetőedző: Gróf András.

Gól: Baros (24.), ill. Tóth Á. (59., 64., 80.), Szepessy R. (18., 30.), Godslove (41., 51.), Gál B. (3.), Horváth M. (36.), Tapiska (67.), Freud (87.).

Pátka (Fejér vármegye II.) - Kaposvári Rákóczi FC (NB III Dél-Nyugati csoport) 2-9 (1-2)

Vezette: Hartung Vilmos.

Pátka: Dobosi – Bélik, Horváth T. (Pőcze), Szabó B. (Pernyész), Fülöp - Varga D. (Bodó), Timár, Brettschneider (Szabó S.), Balogh Ádám – Pál M., Szombati (Takács Z). Vezetőedző: Balogh Benedek.

Kaposvári Rákóczi FC: Horváth F. – Mazzonetto A., Heil (Pusztai), Babinszky, Mayer (Szabó M.) - Kis-Fónai, Mazzonetto N., Görög (Balogh Ákos), Horváth B. (Pressing) - Nagy M., Böndi (Szederkényi). Vezetőedző: Székely Tibor.

Gól: Pál M. (18.), Fülöp (56.), ill. Mazzonetto N. (67., 71., 85.), Heil (14.), Mayer (46.), Nagy M. (53.), Pusztai (59.), Balogh Ákos (61.), Babinszky (79.).