labdarúgás

2017.10.09. 17:21

A megyei II. osztály Dél csoportját pontveszteség nélkül vezető Kisláng rangadón is bizonyított

FEJÉR MEGYE – A 9. fordulót játszották le a csapatok Fejér megye másodosztályú labdarúgó-bajnokságában. A Besnyő-Iváncsa II meglepetésre hazai pályán ikszelt a Rácalmással.

A bakonycsernyei Varga Jenő (fehér) és a pátkai Gárber László fejpárbaja a 2-0-as csernyei győzelemmel zárult meccsen

Fotó: Koppán Viktor

GROUPAMA

Északi csoport

Bakonycsernye-Pátka 2-0 (0-0)

Vezette: Wittner József

Bakonycsernye: Spandler M. – Schneider, Varga J. (Képesi), Zách, Boros B. (Kalányos) – Varga A., Monostori (Fodor), Molnár D., Kovács D. – Molnár Á. (Strommer), Hancsák. Vezetőedző: Varga Jenő

Pátka: Keserű (Tóth J.) – Gárber, Krár, Horgos, Hollósi – Prill, Rózsa (Samu), Tóth Á., Füleki (Tóth P.) – Szakács, Herczegh. Vezetőedző: Gál Péter

Gól: Fodor (63.), Boros B. (73.)

A gól nélküli első félidőben egy stabilan védekező, veszélyesen kontrázó vendégcsapatot és egy támadó, de kapura kevés veszélyt jelentő hazai csapatot láthattak a nézők. A szünet után nagyobb sebességre kapcsolt a Bányász, és így a támadások már eredményre vezettek. A 63. percben előbb Fodor Krisztián lőtte ki a jobb sarkot, majd tíz perccel később Strommer Miklós pontos beadását Boros Bence bólintotta a pátkai kapuba, eldöntve ezzel a három bajnoki pont sorsát.

Tudósított: Müller Tamás

Pusztavám-Jüllich-Aqvital FC Csákvár II 3-2 (2-0)

Pusztavám-Jüllich: Kiss V. – Rozembaum, Véninger, Csordás (Bedő), Molnár A. – Czéh, Varga J., Magosi, Katona – Katóka M. (Varga L.), Veress (Laukó). Vezetőedző: Kocsis Jenő

Aqvital FC Csákvár II: Tóth Z. – Fehér (Csikesz Z.), Hári, Csikesz L., Krausz – Barócsi (Zámbó), Gulyás Gergő, Imrefy, Csikós (Gulyás Gábor) – Gulyás J. (Valentics), Nagy F. Vezetőedző: Takács József

Gól: Varga J. (24.), Magosi (44.), Véninger (91.), illetve Imrefy (57., 75.)

Jók: Kiss V., Véninger, Molnár A., illetve Hári, Imrefy

Az első félidőben a Pusztavám-Jüllich jól játszott, több veszélyes támadást is vezetett. A 24 percben egy bedobást követően középre szállt a labda, Varga József fejjel megcsúsztatta, és a hálóban kötött ki. 1-0. A 44. percben – ragyogó támadás végén – Magosi Béla egy távoli lövése talált utat a hálóba. 2-0. Szünet után gyökeresen megváltozott a játék képe. Bátran és eredményesen játszott a Csákvár. Imrefy István előbb az 57. percben (Rozembaum Artúr kezezéséért), majd a 75. percben – ismét Rozembaum szabálytalansága miatt – 11-esből egyenlített a vendégcsapat. A Csákvár ezután is többet támadott, de a hosszabbítás első percében egy bal oldali támadás végén a Pusztavám megint megszerezte a vezetést. Balról érkezett a labda, Véninger Ferenc jókor érkezett, és a 91. percben közelről a léc alá vágta a játékszert. 3-2. A látottak alapján a döntetlen igazságosabb eredmény lehetett volna, de a focit még mindig gólra játsszák.

Tudósított: Nédó Géza

Fotós: Koppán Viktor

Mór II-Puskás AFC III 2-1 (2-0)

Vezette: Kovács Zoltán

Mór II: Diós (Walczer) – Wachtler, Vachtler, Schábel, Tetzli – Ács (Nyevrikel G.), Szántó (Petruska), Manner, Rozembaum (Vincze) – Bihari, Dreska.

Puskás AFC III: Koch – Gajdos (Farkas J.), Szabó D., Kovács J., Horváth Á. – Kóbor (Oláh), Tóth G., Tóth A., Nagy B. – Boros F. (Pásztor), Mérten. Vezetőedző: Szabó Dániel

Gól: Ács (32.), Szántó (42.), illetve Tóth G. (60.)

Csór Truck-Trailer-Videoton Baráti Kör 4-1 (3-1)

Vezette: Szabó Antal

Csór Truck-Trailer: Németh Zs. – Kocsis B., Denke O., Vári, Cserna – Radnics (Botka), Katona (Lehota), Réti, Molnár Sz. (Vidermann) – Nyakas (Balázsik), Salacz Z. Vezetőedző: Tóth József

Videoton Baráti Kör: Szabó N. – Juhász G., Jankovics (Sasvári B.), Tornyai P. (Barna), Nagy K. – Sasvári G., Bodó (Frikk), Jirka, Polacsek – Máyer, Nagy V. (Szabó F.). Vezetőedző: Zimmerman Tamás

Gól: Cserna (7., 75.), Katona (1.), Radnics (15.), illetve Nagy K. (33.)

Vál-Fehérvárcsurgó 2-1 (1-0)

Vezette: Kupi Zoltán

Vál: Szujó – Fehér (Indi), Pintér B., Szoboszlai, Nádpor – Kiss A., Molnár P., Zágoni L., Mayer (Burián) – Jakab, Horváth Zs. Vezetőedző: Sinkó Csaba

Fehérvárcsurgó: Rapali – Kindl, Nagy B., Veres, Herczeg (Ruzsics) – Pálfi, Takács B. (Huszár), Baksa, Zs. Nagy – Dreska, Németh D. Vezetőedző: Mesics János

Gól: Nádpor (23.), Kiss A. (60.),illetve Baksa (52.)

Pákozd-Mány SBS 2012 6-3 (1-2)

Vezette: Sülyi János

Pákozd: Zsidó – Majnár, Géri, Pőcze, Schultz – Galambos, Tömör (Szabó S.), László (Németh D.), Orbán (Szente) – Csík (Horváth Zs.), Farkas B.

Mány SBS 2012: Sátori – Csitári, Mohácsi (Magony), Kun, Bencze – Pál Z., Jakab, Budai, Apostagi – Schnobl, Méhész.

Gól: Farkas B. (74., 78.), László (24.), Schultz (68.), Pőcze (84.), Szente (90.), illetve Pál Z. (16., 72.), Kun (43.)

A Főnix FC-Pázmánd összecsapás 18-0-as hazai vezetésnél a 73. percben sorozatos sérülések miatt félbeszakadt. A vendégcsapatból öten jeleztek sérülést a 37. perctől a 73. percig, így miután a megfelelő létszám alá csökkent a pályán levők száma, Farkas István játékvezető lefújta a mérkőzést.

A Bodajk-Szár találkozóra november 25-én, 13 órakor kerül sor.

A váli Fehér Tamás (sárga) próbál szabadulni őrzőjétől a Fehérvárcsurgó elleni találkozón