Magabiztos szegedi győzelem

2018.11.27. 22:13

Újra megszórták a fehérvári vízipólósokat

A férfi vízilabda OB I/B nyolcadik fordulójában a második helyezett Szegedi Vízilabda Egylet hazai környezetben magabiztos, 18-8-as győzelmet aratott a Fehérvári Vízilabda SE ellen

Bagotai Balázs

Fotó: fmh_foto

A listavezető Zugló szintén ugyanennyiszer talált az ezt megelőző fordulóban a fehérvári kapuba. Az első játékrészben még szoros volt a találkozó, nem pörgött annyira a Csongrád megyei gárda, 6-3. Viszont a második félidőben beindult az úthenger, és mindkét negyedben hat-hat gólt dobtak a hazaiak. Így alakult ki a végére a tízgólos különbség, 18-8. Vendégrészről Albert Barnabás folytatta remek formáját, a nagyarányú vereség ellenére is ötször volt eredményes.