országos bajnokság

2019.04.24. 22:02

Bronzérem a hegyről

Temela Eszter a harmadik helyen zárt, míg csapattársai is előkelő pozícióban végeztek a kerékpározók országúti hegyi országos bajnokságán.

Temela bronzig tekert Fotó: FCT

A Mecsek lejtőin és emelkedőin rótták a kilométereket az országúti kerékpárosok hegyi ob-n rajthoz álló bringásai. Az orfűi, két szakaszból álló versenyen a nemrég alakult Fehérvár Cycling Team kerekese, Temela Eszter mind az időfutamon, mind a mezőnyversenyen a harmadik helyen ért célba, s ezzel az összetettben is bronzéremmel gazdagodott.

Csapattársai közül Péteri Niké az időfutamban 4. és a mezőnyversenyen elért 5. helyével az összetett 4. pozíciójában végzett. Hideg Nóra időfutam 7. és mezőnyverseny 8. helye összetettben a 6. helyre volt elég. A sérüléséből lábadozó Kapott Szonja az időfutamon a 8. leggyorsabb volt, míg a mezőnyversenyen 10.-ként ért fel a hegyre, így összetettben a 10. helyet szerezte meg.