2020.08.12. 17:56
Vannak egyaránt visszatérők és visszalépők a labdarúgó megyei harmadik vonalban
A megyei III. osztályban is megkezdődik a pontvadászat a hétvégén, az előző idényhez képest ugyan kissé átalakuló mezőnnyel.
Fotó: Kricskovics Antal
ÉSZAKI csoport
1. forduló
2020. augusztus 15.
szombat, 17.00
Tordas FÉSZ ZRT. II – MPF Ráckeresztúr
2020. augusztus 16.
vasárnap, 17.00
Alcsútdoboz – Mány II-Csabdi, Vértesacsa – Lovasberény, Újbarok – Dinnyés, Pázmánd SE – Kajászó
Szabadnapos: Gyúró
2. forduló
2020. augusztus 23.
vasárnap, 17.00
Gyúró – Pázmánd SE, Kajászó – Újbarok, Dinnyés – Vértesacsa, Alcsútdoboz – Lovasberény, Mány II-Csabdi – Tordas FÉSZ ZRT. II
Szabadnapos: Ráckeresztúr
3. forduló
2020. augusztus 29.
szombat, 17.00
Tordas FÉSZ ZRT. II – Lovasberény
2020. augusztus 30.,
vasárnap, 17.00
Alcsútdoboz – Dinnyés, Vértesacsa – Kajászó, Újbarok – Gyúró, MPF Ráckeresztúr – Mány II-Csabdi
Szabadnapos: Pázmánd SE
4. forduló
2020. szeptember 6.
vasárnap, 16.30
Pázmánd SE – MPF Ráckeresztúr, Gyúró – Vértesacsa, Kajászó – Alcsútdoboz, Dinnyés – Tordas FÉSZ ZRT. II, Mány II-Csabdi – Lovasberény
Szabadnapos: Újbarok
5. forduló
2020. szeptember 12.
szombat, 16.00
Tordas FÉSZ ZRT. II – Kajászó
2020. szeptember 13.
vasárnap, 16.00
Alcsútdoboz – Gyúró, Újbarok – Pázmánd SE, Mány II-Csabdi – Dinnyés, MPF Ráckeresztúr – Lovasberény
Szabadnapos: Vértesacsa
6. forduló
2020. szeptember 20.
vasárnap, 16.00
Újbarok – MPF Ráckeresztúr, Pázmánd SE – Vértesacsa, Gyúró – Tordas FÉSZ ZRT. II, Kajászó – Mány II-Csabdi, Dinnyés – Lovasberény
Szabadnapos: Alcsútdoboz
7. forduló
2020. szeptember 27.
vasárnap, 15.00
Alcsútdoboz – Pázmánd SE, Vértesacsa – Újbarok, Lovasberény – Kajászó, Mány II-Csabdi – Gyúró, MPF Ráckeresztúr – Dinnyés
Szabadnapos: Tordas FÉSZ ZRT. II
8. forduló
2020. október 4.
vasárnap, 15.00
Vértesacsa – MPF Ráckeresztúr, Újbarok – Alcsútdoboz, Pázmánd SE – Tordas FÉSZ ZRT. II, Gyúró – Lovasberény, Kajászó – Dinnyés
Szabadnapos: Mány II-Csabdi
9. forduló
2020. október 10.
szombat, 14.30
Tordas FÉSZ ZRT. II – Újbarok
2020. október 11.
vasárnap, 14.30
Alcsútdoboz – Vértesacsa, Dinnyés – Gyúró, Mány II-Csabdi – Pázmánd SE, MPF Ráckeresztúr – Kajászó
Szabadnapos: Lovasberény
10. forduló
2020. október 18.
vasárnap, 14.30
Alcsútdoboz – MPF Ráckeresztúr, Vértesacsa – Tordas FÉSZ ZRT. II, Újbarok – Mány II-Csabdi, Pázmánd SE – Lovasberény, Gyúró – Kajászó
Szabadnapos: Dinnyés
11. forduló
2020. október 24.
szombat, 14.30
Tordas FÉSZ ZRT. II – Alcsútdoboz
2020. október 25.
vasárnap, 13.30
Dinnyés – Pázmánd SE, Lovasberény – Újbarok, Mány II-Csabdi – Vértesacsa, MPF Ráckeresztúr – Gyúró
Szabadnapos: Kajászó
NYUGAT csoport
1. forduló
2020. augusztus 16.
vasárnap, 17.00
Sárkeresztes SK – Iszkaszentgyörgy, Magyaralmás SE – Nádasdladány, Söréd SE – Videoton Baráti Kör, Kőszárhegy FC – Paulus Csókakő, Sárszentmihály SE – Jenő KSK
Szabadnapos: Tác-Csősz GSE
2. forduló
2020. augusztus 23.
vasárnap, 17.00
Jenő – Kőszárhegy FC, Paulus Csókakő – Söréd SE, Videoton Baráti Kör – Magyaralmás SE, Nádasdladány – Sárkeresztes SK, Iszkaszentgyörgy – Tác-Csősz GSE
Szabadnapos: Sárszentmihály SE
3. forduló
2020. augusztus 30.,
vasárnap, 17.00
Tác-Csősz GSE-Nádasdladány, Sárkeresztes SK-Videoton Baráti Kör, Magyaralmás SE-Paulus Csókakő, Söréd SE-Jenő, Kőszárhegy FC-Sárszentmihály SE
Szabadnapos: Iszkaszentgyörgy
4. forduló
2020. szeptember 6.
vasárnap, 16.30
Sárszentmihály SE – Söréd SE, Jenő – Magyaralmás SE, Paulus Csókakő – Sárkeresztes SK, Videoton Baráti Kör – Tác-Csősz GSE, Nádasdladány – Iszkaszentgyörgy
Szabadnapos: Kőszárhegy FC
5. forduló
2020. szeptember 13.
vasárnap, 16.00
Tác-Csősz GSE – Paulus Csókakő, Sárkeresztes SK – Jenő, Magyaralmás SE – Sárszentmihály SE, Söréd SE – Kőszárhegy FC, Iszkaszentgyörgy – Videoton Baráti Kör
Szabadnapos: Nádasdladány
6. forduló
2020. szeptember 20.
vasárnap, 16.00
Kőszárhegy FC – Magyaralmás SE, Sárszentmihály SE – Sárkeresztes SK, Jenő – Tác-Csősz GSE, Paulus Csókakő – Iszkaszentgyörgy, Videoton Baráti Kör – Nádasdladány
Szabadnapos: Söréd SE
7. forduló
2020. szeptember 27.
vasárnap, 15.00
Tác-Csősz GSE – Sárszentmihály SE, Sárkeresztes SK – Kőszárhegy FC, Magyaralmás SE – Söréd SE, Nádasdladány – Paulus Csókakő, Iszkaszentgyörgy – Jenő
Szabadnapos: Videoton Baráti Kör
8. forduló
2020. október 4.
vasárnap, 15.00
Söréd SE – Sárkeresztes SK, Kőszárhegy FC – Tác-Csősz GSE, Sárszentmihály SE – Iszkaszentgyörgy, Jenő – Nádasdladány, Paulus Csókakő – Videoton Baráti Kör
Szabadnapos: Magyaralmás
9. forduló
2020. október 11.
vasárnap, 14.30
Tác-Csősz GSE – Söréd SE, Sárkeresztes SK – Magyaralmás SE, Videoton Baráti Kör – Jenő, Nádasdladány – Sárszentmihály SE, Iszkaszentgyörgy – Kőszárhegy FC
Szabadnapos: Paulus Csókakő
10. forduló
2020. október 18.
vasárnap, 14.30
Magyaralmás SE – Tác-Csősz GSE, Söréd SE – Iszkaszentgyörgy, Kőszárhegy FC – Nádasdladány, Sárszentmihály SE – Videoton Baráti Kör, Jenő – Paulus Csókakő
Szabadnapos: Sárkeresztes SK
11. forduló
2020. október 25.
vasárnap, 13.30
Tác-Csősz GSE – Sárkeresztes SK, Paulus Csókakő – Sárszentmihály SE, Videoton Baráti Kör – Kőszárhegy FC, Nádasdladány – Söréd SE, Iszkaszentgyörgy – Magyaralmás SE
Szabadnapos: Jenő
DÉLI csoport
1. forduló
2020. augusztus 15.
szombat, 17.00
Besnyő – Nagylóki SE
2020. augusztus 16.
vasárnap, 17.00
Lajoskomárom II – Rácalmás SE, Beloiannisz – Sárszentágota, Cece – Nagyvenyim SC, Kulcsi SE – Dég, Alap KSE – Vajta II
2. forduló
2020. augusztus 22.
szombat, 17.00
Nagyvenyim SC – Beloiannisz, Vajta II – Besnyő, Nagylóki SE – Kulcsi SE, Dég – Lajoskomárom II, Rácalmás SE – Cece, Sárszentágota – Alap KSE
3. forduló
2020. augusztus 29.
szombat, 17.00
Lajoskomárom II – Nagylóki SE, Besnyő – Alap KSE
2020. augusztus 30.,
vasárnap, 17.00
Beloiannisz – Rácalmás SE, Cece – Dég, Kulcsi SE – Vajta II, Sárszentágota – Nagyvenyim SC
4. forduló
2020. szeptember 5.
szombat, 16.30
Besnyő – Sárszentágota
2020. szeptember 6.
vasárnap, 16.30
Alap KSE – Kulcsi SE, Vajta II – Lajoskomárom II, Nagylóki SE – Cece, Dég – Beloiannisz, Rácalmás SE – Nagyvenyim SC
5. forduló
2020. szeptember 12.
szombat, 16.00
Nagyvenyim SC – Dég
2020. szeptember 13.
vasárnap, 16.00
Beloiannisz – Nagylóki SE, Cece – Vajta II, Lajoskomárom II – Alap KSE, Kulcsi SE – Besnyő, Sárszentágota – Rácalmás SE
6. forduló
2020. szeptember 19.
szombat, 16.00
Besnyő – Lajoskomárom II
2020. szeptember 20.
vasárnap, 16.00
Kulcsi SE – Sárszentágota, Alap KSE – Cece, Vajta II – Beloiannisz, Nagylóki SE – Nagyvenyim SC, Dég – Rácalmás SE
7. forduló
2020. szeptember 26.
szombat, 15.00
Lajoskomárom II – Kulcsi SE, Nagyvenyim SC – Vajta II
2020. szeptember 27.
vasárnap, 15.00
Beloiannisz – Alap KSE, Cece – Besnyő, Rácalmás SE – Nagylóki SE, Sárszentágota – Dég
8. forduló
2020. október 3.
szombat, 15.00
Lajoskomárom II – Sárszentágota, Besnyő – Beloiannisz
2020. október 4.
vasárnap, 15.00
Kulcsi SE – Cece, Alap KSE – Nagyvenyim SC, Vajta II – Rácalmás SE, Nagylóki SE – Dég
9. forduló
2020. október 10.
szombat, 14.30
Nagyvenyim SC – Besnyő
2020. október 11.
vasárnap, 14.30
Beloiannisz – Kulcsi SE, Cece – Lajoskomárom II, Dég – Vajta II, Rácalmás SE – Alap KSE, Sárszentágota – Nagylóki SE
10. forduló
2020. október 17.
szombat, 14.30
Lajoskomárom II – Beloiannisz, Besnyő – Rácalmás SE
2020. október 18.
vasárnap, 14.30
Cece – Sárszentágota, Kulcsi SE – Nagyvenyim SC, Alap KSE – Dég, Vajta II – Nagylóki SE
11. forduló
2020. október 24.
szombat, 14.30
Nagyvenyim SC – Lajoskomárom II
2020. október 25.
vasárnap, 13.30
Beloiannisz – Cece, Nagylóki SE – Alap KSE, Dég – Besnyő, Rácalmás SE – Kulcsi SE, Sárszentágota – Vajta II