NB III foci

2017.09.18. 19:59

Feljebb lépett az Iváncsa KSE

IVÁNCSA Az NB III Közép csoportjának 6. fordulójában az Iváncsa KSE ezúttal a Mórahalom VSE csapatát győzte le.

A zöld mezes Iváncsa zsinórban harmadszor győzött

Fotó: Nagy Norbert

Iváncsa KSE-Mórahalom VSE 3-2 (2-0)

Gól: Balogh L. (12., 14.), Majláth (65.), illetve Puskás (76.), Magyar Gy. (90.).

Jók: Majláth (a mezőny legjobbja), Aradi, Balogh L., Fekecs, illetve Magyar Gy., Puskás, Bokányi.

Fotós: Nagy Norbert

A 12. percben Majláth Henrik szinte az egész védelmet kicselezte, majd a középen érkező Balogh Lászlóhoz passzolt, aki higgadtan a bal alsó sarokba helyezte a labdát, 1-0. Két perccel később ismét Majláth cselezgetett a bal oldalon, most Bartha Tibor érkezett középen, lövését Krnács bravúrral védte, de pechjére ismét Balogh L. érkezett, és külsővel a kapuba pörgette a labdát, 2-0. A hátralevő időben a hazaiak ráültek az eredményre. A Mórahalom együttese több pontrúgását is elpuskázta. A folytatásban sem változott sokat a játék képe egészen a 65. percig, amikor Balogh L. szerzett labdát az ellenfél térfelén, majd Barthához passzolt, aki remekül indította Majláthot. A szélső lefutva védőjét a kimozduló kapus mellett a hosszú sarokba lőtt, 3-0. A 76. percben pontrúgásból Puskás Csaba tekert a bal felső sarokba, 3-1. A 90. percben Magyar György egy felívelt labdát fejelt a bal alsó sarokba, 3-2.