Junior ökölvívóink sikerei

2017.11.02. 17:54

Két fehérvári bronz a junior ob-ről

Junior ökölvívó országos bajnokságot rendeztek az Észak-magyarországi városban, a legjobbaknak Erdei Zsolt, a szövetség elnöke gratulált.

Krebsz András

Árpási Boldizsár

Fotó: Varkocs

Alaposan megpezsdült az élet a Kemény Ferenc Sportcsarnokban az elmúlt hétvégén, ahol 49 klub képviseletében Magyarország legtehetségesebb 17 és 19 év közötti bokszolói néztek farkasszemet egymással.

Fotós: Varkocs

A legeredményesebb klub versenyében a házigazda Eger és az UTE három-három aranyat begyűjtve végzett az élen, de Jónás Dominiknak és Árpási Boldizsárnak köszönhetően Székesfehérvárra is került a medálokból. Jónás a 80 kg fölöttiek küzdelmében a tavalyi bajnokot legyőzve, az idei győztestől az elődöntőben alulmaradva, míg Árpási a 80 kg-osok mezőnyében nyert bronzot. A Turós Arnold által felkészített fehérvári különítmény harmadik tagja, Németh Áron (63 kg) az ötödik helyen zárta a rangos megmérettetést.