foci

2019.02.06. 08:29

Győzelemmel nyitott a DPASE

Az NB III-as tavaszi rajtra készülő dunaújvárosi labdarúgók a szintén harmadik vonalban szereplő Dunaharaszti MTK vendégeként vívták első felkészülési mérkőzésüket, melyet fölényesen, 4-1 arányban nyertek meg végül.

Dévai Nándor Csaba

Az egész mérkőzésen domináló DPASE az első játékrészben vaktölténnyel tüzelt, míg a Dunaharaszti kevés lehetőségéből egyet kihasználva megszerezte a vezetést a félidő vége előtt. A folytatásban előbb Mundi Roland egalizált egy szép támadás végén, majd az utolsó húsz percben Tóth Tibor háromszor is betalált, megszerezve a győzelmet csapatának. Folytatás szerdán 14.30-tól az Ajka otthonában.