Kézilabda

2017.10.25. 20:03

Móron maradt pontok

MÓR A férfi kézilabda NB II 5. fordulójában szoros első félidő után sima hazai siker született a Fejér megyei rangadón.

Krebsz András

László Dávid (kék) négy gólt szerzett a móri csarnokban

Fotó: Koppán Viktor Dávid

Móri KSC-Alba-MÁV-Előre SC 34-23 (17-15)

Wekerle Szabadidő Központ, 150 néző, vezette: Kovacsik, Polgár.

Legjobb dobók: Szvitek 12, Dreska 9, Németh A. 5 ill. Boleraczki, László D., Rohonyi, Kónya 4-4.

Fotós: Koppán Viktor Dávid

Az első játékrészben fej-fej mellett haladtak a csapatok, a szünetre a móriak vonulhattak minimális előnnyel. A folytatásban az exfehérvári Szvitek vezetésével fokozatosan ellépett a vendéglátó. A találkozó legeredményesebb játékosa mellett a kilenc találatig jutó, szintén Székesfehérvárról érkező Dreskával sem tudtak mit kezdeni a vendégek. A Mór a 3., míg a fehérváriak a 8. pozícióból várják a következő fordulót.