Taroltak a legfiatalabbak

2022.10.18. 10:00

Ünnepélyesen ért véget a hazai golfszezon Alcsútdobozon

A hagyományok szerint, idén is az Alcsútdoboz mellett elterülő Pannonia Golf & Country Club látta vendégül a Golfünnep tíz csapatból álló mezőnyét október 14-ei hétvégén.

Kecskés Zoltán

A Golfünnep díjazottai egy képen.

Forrás: Magyar Golf Szövetség

A Magyar Golf Szövetség beszámolója szerint, a két napos versenyt férfiak mezőnyében juniorokból álló gárda nyerte a profi csapattal szemben, míg a nőknél szintén a legfiatalabbak nyakába került az aranyérem a szenior hölgyekből álló válogatott előtt.

Az egyéni versenyt 2022 profi bajnoka, Mikhail Morozov -2-es score-ral nyerte, a második helyen - tőle egyetlen ütéssel lemaradva - a kétszeres amatőr bajnok, Csányi Olivér végzett, a dobogó harmadik fokára Zsimán-Lebovics Zénó állhatott.